Noclegi -> Słowacja -> Noclegi Istebné -> Internaty, schroniska Istebné -> Turistická ubytovňa - Stredná odborná škola technická

wyszukaj nocleg

Region

Miasto

Wybierz kategorię

Cena (PLN)

od do

Odległość od centrum (km)

od do


+ wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj po nazwie obiektu

Nazwa (min.3 znaki)

REKLAMA

Turistická ubytovňa - Stredná odborná škola technická - Istebné

kategoria
Internaty, schroniska
adres
ul. Hrádok 226, Istebné
ilość miejsc
105 (35 pokoi)
standard
telewizorogniskoparkingkuchniakonferencjewyżywienieakceptujemy zwierzęta domowetenisfitnessinternet
do centrum
1.00 km
telefon
00421 (43) 5891378
telefon kom.
00421 905460904
Powiedz:
Ofertę znalazłem w serwisie NOCOWANIE.PL
strona www


Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

Turistická ubytovňa - Stredná odborná škola technická

Oferta zakwaterowania i stołowania w internacie, w pokojach klasy turystycznej! Średnia szkola zawodowa w Istebnym znajduje się w zachodniej części Magury Oravskej, w przepięknej i malowniczej scenerii Malej Fatry. Okolice Istebneho posiadają znakomite warunki na uprawianie wszystkich radzajów letnich i zimovych, wypoczynek i turystikę. Wejścia wycieczkowe na majestatyczny Choč, Veľku i Malu Fatru oraz Zachodnie Tatry – Rohače z mozliwoćią odpoczynku w ciepłych zródłach w Oraviciach i Bešeňovej.

Pokoje klasy turystycznej znajdują się w odległości 6 km od Dolného Kubína, gdzie jest kryty basen. W okolicach Istebného znajduja się również ośrodki turystyczne Malá Lučivná, Kubínska Hoľa, Vrátna dolina. Odwiedzającym oferują dłuższe i krótsze wycieczki do pieknych i interesujących miejsc Orawy takich jak Oravska Priehrada, Zamek Orawski (Oravský hrad), skansen orawskiej wsi, historyczne i kulturalnie pamiątki miasta Dolný Kubín, architektura drewniana wsi Zázrivá, drewniany kościól z 17. wieku w Istebným oraz inne ciekawostki. Zadowoli równiez miłośników rybołówstwa i grzybiarstwa.

 

Zakwaterowanie  dla 120 osób jest w sześcioosobowych pomieszczeniach, w dwu- i czterołóźkowych pokojach z oddzielnym prysznicem i WC. Codziennie jest otwarty bufet i świetlica.

 

SOU Istebne ma bazdzo dobre warunki na obozy drużyn sportowych: koszykarzy, siatkarzy, graczy piłki ręcznej, piłki nożnej, tenisistów, tenisistów stołowych, a dla dzieci na obozy letnie i zimowe.





Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

ceny od
Pokój 2 osobowy z łazienką
7 EUR
Pokój 3 osobowy z łazienką
7 EUR
Pokój 4 osobowy z łazienką
7 EUR

Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

REKLAMA

Szukam noclegu

Kamery internetowe, praga, poprad, oravice, besenova, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Kołobrzeg , Krynica Zdrój , Łeba , Mielno , Międzyzdroje , Sopot , Świnoujście , Władysławowo , Zakopane
kamera kasprowy wierch, kamera stadion narodowy, kamera jaworzyna