Noclegi -> Słowacja -> Noclegi Kunerad -> Pensjonaty Kunerad -> CHATA HELENA

wyszukaj nocleg

Region

Miasto

Wybierz kategorię

Cena (PLN)

od do

Odległość od centrum (km)

od do


+ wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj po nazwie obiektu

Nazwa (min.3 znaki)

REKLAMA

CHATA HELENA - Kunerad

kategoria
Pensjonaty
adres
ul. Stranske 290, Kunerad
ilość miejsc
23 (9 pokoi)
standard
łazienkatelewizorradioogniskogrillparkingkuchniakominek, sala z kominkiempokój dzienny
do centrum
0.50 km
telefon kom.
00421 907207048
Powiedz:
Ofertę znalazłem w serwisie NOCOWANIE.PL


Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

CHATA HELENA

ZAPRASZA NA WYPOCZYNEK W MALOWNICZEJ OKOLICY W MIEJSCOWOŚCI KUNERAD POŁOŻONEJ KOŁO RAJECKICH TEPLIC W OTOCZENIU GÓR I LASÓW

 

 Rezerwacja noclegów +48505442440 lub

e-mail chata_helena@wp.pl

Cena  35-40 zł/ osobę  jest uzależniona od ilości osób i ilości noclegów

 

Dzieci do 12 lat - 20% zniżki

Kunerad to miejscowość położona 17 km na południe od Żyliny, 67 km od Zwardonia i 92 km od Cieszyna.

 

Pensjonat „CHATA HELENA” znajduje się w okolicy, gdzie jest czyste, leśne powietrze, w której w pobliżu można odnaleźć ścieżki rowerowe oraz ciekawe szlaki piesze. Nasz  pensjonat idealnie nadaje się do wypoczynku z dziećmi, relaksu i oderwania się od miejskiej rzeczywistości.

 

Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane na wczasy, kolonie, wycieczki,weekendy i wypoczynek w górach.

 

Pensjonat „CHATA HELENA” stanowią dwa bliźniacze domki połączone salą, nad którą  znajduje się przestronny taras. Na parterze pensjonatu  znajduje się pokój z kominkiem, kompletem wypoczynkowym i telewizorem  oraz jadalnia. Z części jadalnej przechodzi się do w pełni wyposażonych kuchni. Do dyspozycji gości są: kuchenki elektryczne z piekarnikami, lodówki, podstawowy sprzęt kuchenny, czajniki elektryczne, mikrofalówka, zmywarka oraz ekspres do kawy.

Ponadto do dyspozycji gości jest również sala taneczna o powierzchni 50 m2 wyposażona w sprzęt muzyczny oraz piłkarzyki do gry.

Pensjonat dysponuje 24 miejscami noclegowymi. Część noclegowa znajduje się w dwóch bliźniaczych domkach z własnym wejściem oraz w odrębnym 3-osobowym pokoju z łazienką i WC.

W każdym z domków mają Państwo do dyspozycji:

· pokój 2- osobowy połączony z pokojem 2-osobowym,

· pokój 2-osobowy,

· pokój 4-osobowy

· łazienka z WC

· przedpokój

 

Ponadto w „Chacie Helena” można wypożyczyć rowery do przejażdżek trasami rowerowymi, z których słynie okolica.

 

W dodatkowej ofercie można skorzystać z obiadów serwowanych na miejscu.

 

Niedaleko bo zaledwie w odległości 2 km położone są Rajeckie Teplice, które są jednym z najbardziej atrakcyjnych słowackich uzdrowisk z przepięknym obiektem uzdrowiskowym „Aphrodite”, parkiem zdrojowym i uroczym jeziorkiem. ”Aphrodite” jest komfortowym kompleksem termalnym  wykończonym w stylu antycznym a wyposażonym w  najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne.

Cały budynek został utrzymany w konwencji antycznej i nie ma chyba osoby, której nie zachwyciłby swym wystrojem przepychem i elegancją.

 W obiekcie znajduje się:

· „wodny świat”, który stanowią  2 baseny termalne: leczniczy 38°C i pływacki 31°C;

·„świat saun” – miejsce pełnego relaksu i wypoczynku w pięciu (do wyboru) saunach: tepidarium 38°C, sauna arabska 45°C, sauna solna 45°C (sól z morza martwego), sauna ziołowa (parowo-inhalacyjna) do 55°C, sauna fińska do 105°C.

Ponadto w obiekcie można skorzystać z zabiegów leczniczo-relaksacyjnych, takich jak:
- kąpiele: termalne, perełkowe, galwaniczne, węglanowe, błotne
- szkockie bicze, masaże: klasyczne, wodne,
- inhalacje, kompresy parafinowe, gazowe zastrzyki
- akupunktura, elektroleczenie: magnetoterapia, laserowa terapia, ultradźwięk, prądy interferencyjne
- oksygenoterapia, soluks
- ćwiczenia kondycyjne, muzykoterapia.

Wizerunku „Aphrodite”  dopełnia okalający kompleks  parkowy z fontannami, ścieżkami i unikalnymi gatunkami drzew.

 

Również w rajeckich Teplicach w sezonie letnim otwarte jest kąpielisko "Laura" z

· 2 basenami termalnymi (25-28°C)

· 7 kortami tenisowymi (w tym 3 ze sztucznym oświetleniem) wraz z wypożyczalnią rakiet tenisowych

 

W okolicy można korzystać z atrakcji turystycznych jakie stanowią:

· 7 tras rowerowych zwanej „Rajem dla rowerzystów”

· Słowackie Betlejem w Rajeckiej Leśnej 19 km,

· skansen w Cziczmanach 32 km,

· zamek w Bojnicach 54 km.

· kąpielisko z wodami termalnymi „Veronika” w Rajcu 13 km,

· ośrodki narciarskie w Cziczmanach 32 km, w Rajcu 13 km, w Rajeckiej Leśnej 19 km.

 





Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

ceny od
Pokój 2-osobowy
75 PLN
Pokój 3 osobowy z łazienką
110 PLN
Pokój 4-osobowy
150 PLN

Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

REKLAMA

Szukam noclegu

Kamery internetowe, praga, poprad, oravice, besenova, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Kołobrzeg , Krynica Zdrój , Łeba , Mielno , Międzyzdroje , Sopot , Świnoujście , Władysławowo , Zakopane
kamera kasprowy wierch, kamera stadion narodowy, kamera jaworzyna