50. Międzynarodowy Festiwal Organowy w Darłowie - Bogdan Narloch

Międzynarodowy Festiwal Organowy to jedna z najstarszych, największych i najbardziej prestiżowych tego typu imprez w kraju. Organizowana przez Filharmonię Koszalińską im. S. Moniuszki i Darłowski Ośrodek Kultury im. L. Tyrmanda.

Podczas koncertów publiczność może posłuchać znakomitych organistów z różnych krajów, instrumentów dętych, solistów, zespołów woklanych... muzyki na najwyższym światowym poziomie. To prawdziwa uczta dla melomanów - a to wszystko w przepięknym wnętrzu z klimatem – Kościele Świętej Gertrudy w Darłowie.

W ramach 50. Międzynarodowego Festiwalu Organowego odbędzie się pięć koncertów w Darłowie. Wszystkie zaplanowano na godzinę 19:15, w rotundowych kształtów kościele w stylu skandynawskiego gotyku – Kościele Świętej Gertrudy w Darłowie.  Kiedy i czego będziemy mogli wysłuchać?

 

6 lipca  na Festiwalu Organowym o godz. 19.15 wystąpią Bogdan Narloch (organy) oraz Roman Gryń (trąbki).

 

Bogdan Narloch studia muzyczne odbył w klasie organów prof. Leona Batora w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od wielu lat pełni funkcję dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Organowego w Koszalinie. Jest wykładowcą z tytułem doktora habilitowanego na Akademii Sztuki w Szczecinie, Instytucie Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku, oraz nauczycielem w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie, gdzie prowadzi klasę organów.


Serdecznie zapraszamy i polecamy pozostałe wydarzenia w Darłowie.

Miejsce

Kościół św. Gertrudy
Kościoły

Kościół św. Gertrudy

ul. Ojca Damiana Tynieckiego, Darłowo

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również