ANDROPAUZA 3 - CZYLI JAK ŻYĆ I NIE ZWARIOWAĆ - Garwolin

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek!

Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem:  "Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!! "Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej: Starość nie chroni przed miłością Lecz miłość chroni przed starością. Bo prawda jest taka, że się nie starzeje Serce ,które kocha i wiecznie  się śmieje!

 

Sztukę "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować" napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego.

Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

 

Obsada wymiennie : Hrabia - M. Damięcki, T. Ross, P. Skarga Sławek - D. Gnatowski, A. Zaborski, S. MaciejewskiBehemot - A. Dziurman, B. Kalus, P. DąbrowskiMiernota  - P. Pregowski, J. Kawalec, M. PietrzakRola żeńska -  A. Załęcka, K. Mikiewicz, M. Damięcka, A. Dąbrowska

 

Bilety już od 85 zł.

 

Zobacz wydarzenia w Garwolinie

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Garwolin

Zobacz również