Andrzej Grabowski w Mrzeżynie: „Żywot człowieka zabawnego”

Andrzej Grabowski w Mrzeżynie: „Żywot człowieka zabawnego”
 • Miejscowość:

  Mrzeżyno
 • Miejsce imprezy:

  Hala Widowiskowo-Sportowa
 • Data imprezy:

  2 sierpnia 2018
  godz: 20:00
 • Koszt:

  20 zł
 • Kup bilet

Urodził się w 1952 roku w Chrzanowie. W roku1974 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i rozpoczął karierę aktorską.

W tym samym roku debiutował na scenie krakowskiego Teatru im. J. Słowackiego w przedstawieniu "Karykatury". Od tego czasu grał już w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrze Starym i Teatrze Scena STU w Krakowie oraz w blisko 40 przedstawieniach Teatru Telewizji. Już na studiach zadebiutował w filmie "Odejścia, powroty", jednak prawdziwą sławę przyniosła mu rola Ferdynanda w serialu "Świat według Kiepskich", z którym do dzisiaj jest kojarzony.

 

Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako "Andrzej Grabowski - Żywot człowieka zabawnego". W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe - w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral - specyficznie postrzegający rzeczywistość.

 

Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład "Z Grabowskim po raju". Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

 

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 7 do 12 lat. Bilety już od 20 zł.

 

Źródło: materiały prasowe

 

Zobacz inne wydarzenia w Mrzeżynie

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Kołobrzegu

Miejscowość:
Kołobrzeg
(ok. 19km od Mrzeżyna)
Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta
Miejscowość:
Kołobrzeg
(ok. 19km od Mrzeżyna)
Miejsce imprezy:
Klubokawiarnia Centrala

Zobacz również