Another PINK FLOYD Tribute Band - koncert w Kielcach

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego - Pink Floyd.

Tym razem dla fanów zespołu Pink Floyd przygotowali ucztę na która składają się przede wszystkim utwory z płyty The Wall, której 40 rocznica wydania przypada w 2019 roku. 

Zespół, który nie tylko gra covery ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów.Osiągają to na wiele sposobów - miedzy innymi - grając na instrumentach gwarantujących brzmienie podobne do pierwowzoru, używając pełni środków scenicznych takich jak: gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym: okrągły ekran na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł laserowych. Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści - dziesiątka  profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów daję gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.

 Zespól "Another..." występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów. 

 

Koncert Another Pink Floyd to dwugodzinne widowisko z jedną przerwą.

 

Bilety już od 40 zł.

 

Źródło: materiały prasowe

 

Sprawdź inne wydarzenia w Kielcach

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kielcach

Zobacz również