Antydepresyjny Koncert Andrzejkowy Poparzeni Kawą Trzy we Włodawie

"Kawałek do tańca", "Okrutna zła i podła", "Byłaś dla mnie wszystkim" - to przeboje, które zna każdy. Zespół "Poparzeni Kawą trzy" ma liczoną w milionach rzeszę fanów i bardzo wysoką pozycję na scenie muzycznej, a to oznacza, że przedstawiać ich nie trzeba nikomu.

A co byście powiedzieli na wieczór z tymi wspaniałymi muzykami? Już 29 listopada "Poparzeni Kawą Trzy" zagrają andrzejkowy koncert w ramach swojej "ANTYDEPRESYJNEJ TRASY" we Włodawskim Domu Kultury! To jest jedyna taka okazja, by andrzejkowy wieczór spędzić przy dźwiękach ich największych przebojów i to wszystko za cenę 55 zł w przedsprzedaży! Liczba miejsc ograniczona! W dniu koncertu cena biletu będzie wynosić 65 zł.

 

O zespole:
Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na"Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili "Poparzeni Kawą Trzy" goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak "Przystanek Woodstock 2012" zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, "Czad festiwal, "Finały WOŚP" w Polsce i za granicą, "Lato Dwójki i Radia Zet", a miliony bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

KupBilecik.pl

 

Noclegi we Włodawie

Miejsce

Włodawski Dom Kultury
Ośrodki kultury

Włodawski Dom Kultury

ul. Al. Józefa Piłsudskiego, Włodawa

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia we Włodawie

Zobacz również