Artyści z rosyjskich prestiżowych szkół choreograficznych w Rzeszowie

Filharmonia Podkarpacka zaprasza na występ artystów z rosyjskich prestiżowych szkół choreograficznych, który odbędzie się 21 marca, o godzinie 19:00 w Reszowie. 

,,The Stars of Ballet Moscow'' to balet klasyczny, który od wieków ma grono zagorzałych wielbicieli, doceniających wirtuozerię tancerzy i  potrafiących nawet jednym małym gestem wyrazić mnóstwo emocji.

 

Grupa została założona w 2005 r. w Moskwie przez Gwiazdę Baletu - Evgeniyę Bespalovą, która stworzyła zespół ,, Russian Classical Ballet  Moscow''. Tancerka skupiła w nim artystów z rosyjskich prestiżowych szkół choreograficznych. Wszyscy artyści to wielokrotni laureaci międzynarodowych konkursów baletowych, zdobywcy wielkich nagród i wyróżnień, niezwykle wrażliwi, utalentowani i doświadczeni. W ich repertuarze znalazły się między innymi: ,,Giselle'', ,,Don Kichot'', ,,Jezioro Łabędzie'', ,,Dziadek do Orzechów'', ,,Carmen''.

 

,,The Stars of Ballet Moscow'' odwiedzi Polskę w składzie:

 

GWIAZDY:

- Irina i Piotr Khandajevsky

- Eketerina Anishenko i Oleg Saltcev

- Eketerina Rybchina i Artur Gevorgyan

 

BALET:

Evgeniya Agafonova, Tatiana Korneva, Alexandra Goikalova, Daria Leshenko, Alexandra Sherbakova, Daria Pereverzeva, Alexanrd Goikalov, Denis Tarasov, Kemal Khalikov, Sergei Kravetc - Gomoza, Dymitro Polishuk i Anton Shalin.

 

Bilety już od 120 zł.

 

Tutaj znajdziesz pozostałe imprezy w Rzeszowie.

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Rzeszowie

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
KLUB VINYL
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
KLUB POD PALMĄ
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka

Zobacz również