ATMASFERA: Koncert Ich Anny Wyszkoni w Hali Globus w Lublinie

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to "Jestem tu nowa" (2017). Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał status Złotej Płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij”. W 2018 roku ukazała się platynowa edycja albumu "Jestem tu nowa" z dodatkową płytą "Anna Wyszkoni akustycznie - live 2018".

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, markiem raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Kup bilet na koncert już dziś i zobacz występ na żywo!
Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną "Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112".

 

Zobacz inne wydarzenia w Lublinie

Miejsce

Hala Globus
Obiekty sportowe

Hala Globus

ul. Kazimierza Wielkiego, Lublin

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Zobacz również