Alpejski Hotel Hutmannshau

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Alpejski Hotel Hutmannshau

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Austria super okazja!!!

 

Innerkrems to mała miejscowość wypoczynkowa leżąca w przepięknej dolicznie na wysokości 1550 m.n.p.m, na granicy dwóch regionów: Karyntii i Salzburgerland. Innerkrems jest oddalone 16km od autostrady Salzburg-Villach. Leży w trójkącie Austria, Włochy i Słowenia, przez co jest znakomitą bazą wypadową dla wycieczek.

 

Alpejski Hotel*** Hutmannshaus jest położony w górnej części Innerkrems, 100m od stacji wyciągów krzeselkowych, bezpośrednio przy szkółce narciarskiej. Bardzo wygodny dojazd samochodami osobowymi, autobusami oraz dobrze zorganizowany i dotowany odbiód z lotniska w Klagenfurt.


Położenie Hutmannshaus w pięknej zalesionej dolinie z wieloma potokami, łakami pełnymi kwiatów stanowi punkt wyjścia dla wszystkich którzy cenią aktywny urlop w górach.


Świeże górskie powietrze, piękne widoki, znakomicie przygotowane trasy do narciarstwa zjazdowego oraz biegowego, ciekawe szlaki do wędrówek pieszych. To wszystko pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz aktywny wypoczynek i bezpośredni kontakt z naturą.

 

Alpejski Hotel*** Hutmannshaus ma 150 letnią tradycję.


Rano spotykamy się przy obfitym bufecie śniadaniowym, z widokiem na świeżo przygotowane nartostrady, wieczorem możliwość poznania regionalnej karynckiej kuchni w naszej restauracji.

 

Dysponujemy 16 dwuosobowymi i 2 trzyosobowymi pokojami (każdy z możliwością przystawki - rozkładana kanapa), z toaletą i prysznicem, TV SAT, WiFi, radiem, sejfem.

 

Ponadto do dyspozycji jest świetlica z TV SAT, sala ze stołem bilardowym, łąka z leżakami, plac zabaw dla dzieci, sauna, ogródek piwny, kaport, duży parking.


Cena obejmuje nocleg 1 osoby, parking oraz wszystkie pozostałe opłaty (podatki).

Cena dotyczy minimum 3 noclegów, przy pobycie krótszym, obowiązuje dopłata 3 Euro za osobę i nocleg.

 

W pokojach 1 osobowych pobieramy dodatkową opłatę 10 Euro za osobę i nocleg.


Zniżki dla dzieci, dotyczą dzieci, które śpią w pokoju rodziców na dostawce:

- dzieci do 6 lat 50% zniżki

- dzieci od 6 lat 30% zniżki

 

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 13:00 (możliwość kolacji do godziny 20:00). Prosimy o telefoniczną informację o godzinie przyjazdu.

Doba hotelowa kończy się o godzinie 10.00. W przypadku późniejszego wyjazdu lub wcześniejszego przyjazdu, doliczamy cenę noclegu bez wyżywienia.

 

Opłatę za rezygnację z rezerwacji pobieramy zgodnie z przepisami hotelowymi, obowiązującymi w Austrii.

 

Nie akceptujemy kart kredytowych i bankomatowych.

 

Przy rezerwacji obowiązuje wpłata zaliczki na nasze konto w wysokoćci 30%.


ZIMA

Nocleg ze śniadaniem od 43 EUR

Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją od 49 EUR


LATO

Nocleg ze śniadaniem od 35 EUR

Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją od 44 EURLato, wędrówki po Innerkrems i okolicy.


Żaden inny sport nie pozwala na tak bliski kontakt z naturą, jak wędrówki po górach. Łąki pełne kwiatów, piękna panorama gór, intensywna zieleń dolin. Niezapomniany zapach świeżego górskiego powietrza i natury, która nas otacza, lasu, grzybów, siana, drewna. Odgłosy przepływającego potoku, śpiew ptaków, szum lasu, to odgłosy, które cieszą każdego, kto wędruje po naszej okolicy. Wędrowanie otworzy Państwu drogę do szczęścia i da siłę poznać siebie na nowo.

 

Skorzystajcie z gościnności naszego Hotelu i poznajcie czar Innerkrems oraz naszej okolicy. Zapraszamy na wędrówki piesze, rowerowe, motorowe oraz konne.


Na błękitnym bezchmurnym niebie roziskrzone zimowe słońce, odbijające się w kryształkach płatków śniegu, którego gruba powłoka przykryła całą dolinę oraz otaczające ją szczyty gór. Tak wygląda raj dla miłośników sportów zimowych, tak wygląda Innerkrems.

 

Tutaj znajdziecie trasy zjazdowe dla każdej grupy zaawansowania. Tutaj trenują narodowe kadry narciarskie Austrii, Niemiec, Chorwacji, Polski i wielu innych państw.

 

Rano po obfitym śniadaniu, czekają na Was szerokie, świeżo przygotowane nartostrady. Wyciągami krzesełkowymi możecie wjechać na 2200m.n.p.m, gdzie w zależnosci od swoich umiejętnoćci możecie wybrać odpowiednią trasę zjazdową.

 

Zimą zapraszamy do Innerkremms od początku grudnia do końca kwietnia.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!