Beach Please / Gatuzo & Miczos Live Drums w Klubie Vavavoom

 • Miejscowość:

  Zakopane
 • Miejsce imprezy:

  Klub Vavavoom
 • Data imprezy:

  14 lipiec 2018
  godz: 21:00
 • Koszt:

  10 zł

Najwyższy czas na ciepłe, wakacyjne klimaty! Dzięki Havana Club Vavavoom zostanie przeniesione z gór pod nadmorskie palmy.

BEACH PLEASE to nie tylko wyjątkowy wystrój, ale także dawka świetnej, plażowej, house'owej muzyki prosto od Gatuzo (Vavavoom/Zakopane) oraz niepowtarzalny klimat tworzony przez MICZOS LIVE DRUMS (Warszawa)! Dodatkowo baaardzo ciekawe promocje od Havana Club.

Start: 21:00 / Door Selection

Rezerwacja loży: klubvavavoom@gmail.com, tel. 788 120 575

MICZOS LIVE DRUMS
Perkusjonalista, miłośnik kultury afrykańskiej, kubańskiej i brazylijskiej. Pasjonat muzyki etnicznej. Muzyk w kilku zespołach coverowych. Od 12 lat gra na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych: afrykańskie djembe, kubańskie conga i bongosy, turecka darabuka, skakery, cowbelle, bloki akustyczne, dzwonki, zestaw talerzy, cajon. Od 7 lat zajmuje się profesjonalnymi występami LIVE ACT w klubach. Grał z czołowymi polskimi DJ'ami. Regularnie występuje w najlepszych klubach w kraju. Improwizacje na bębnach sprawiają, że zwykła impreza staje się żywiołowym i egzotycznym spektaklem. Każdy występ to wyjątkowy performance, cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością.

GATUZO
Miłośnik house'owego grania, od nieco mocniejszych brzmień, po ciepłe, plażowe klimaty. Czołowy reprezentant tego gatunku w swoim regionie. Obecnie rezydent Klubu Vavavoom (Zakopane), gdzie prezentuje najlepsze klubowe dźwięki. Jego sety można było usłyszeć w takich miejscach jak: Room 13 (Warszawa), Soda 2.0 (Bydgoszcz), Ultraviolet (Kielce), Loża (Łódź), Le Scandale (Zakopane), Malevich (Lwów), Rafinad People (Lwów), Blue Berry (Tychy), Sephia (Bielsko-Biała), Afterbeng (Kraków), Toster (Nowy Targ) oraz słynnym Dworcu Tatrzańskim (Zakopane), w którym przez kilka lat był rezydentem. Uczestnik wakacyjnych wyjazdów do Bułgarii, gdzie ma przyjemność grania w najlepszych nadmorskich klubach i beach barach.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz inne imprezy w Zakopanem

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Zakopanem

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Hotel Nosalowy Dwór - Centrum Kongresowe- Rezydencja II

Zobacz również