Aktualności

Jeśli zastanawiasz się, kiedy na Białorusi przypadają dni wolne od pracy i święta, przygotowaliśmy odpowiedź na twoje pytanie. Sprawdź, jak planować podróż, by nic jej nie utrudniło.
Targi turystyczne, hotelarskie i gastronomiczne na świecie.

DZIĘKUJEMY

Zakończyło się głosowanie w Webstarfestival 2007 , konkursie promującym najlepsze strony WWW, w którym serwis Nocowanie.pl bierze udział.
Wszystkim internatom bardzo serdecznie dziękujemy za oddane głosy. Dzięki wam w konkursie na najlepsze strony WWW mamy świetny wynik! To jeszcze nie koniec. Głosowanie trwa do 30 listopada i przed nami ostatni tydzień oddawania głosów.
W dzień świętego Andrzeja Pannom z wróżby nadzieja
Piwnice winne pod nazwą Śląskie Centrum Wina w Ostrawie to miejsce wyjątkowe. Miłośnikom wina i koneserom dobrego jadła Centrum oferuje szeroki serwis. Profesjonalna obsługa służy pomocą przy wyborze oraz degustacji win krajowych i zagranicznych.
Ponad dwieście synagog, cenne dzieła artystyczne i książki, Dzielnica Żydowska w Trzebiczu, wpisana na listę zabytków UNESCO – to ślady ponad tysiącletniej obecności społeczności żydowskiej w Czechach. Przypomnienie tej bogatej spuścizny kulturalnej jest celem festiwali kultury żydowskiej.
"Wybieramy siedem cudów Polski" - taki tytuł nosi plebiscyt zorganizowany przez  „Rzeczpospolitą”.
Koncert Terje Nordgarden oraz gościnnie wystąpi  Roberto DELIRA Jaworski , sobota, godz. 20.00.   To będzie koncert nietypowy. Brzmienia w obrębie jednego gatunku jakim jest folk a jednak..? Jednak jak pamiętamy - określenie "folk" w naszym języku wzięło się z terminologii angielskiej i nie koniecznie oznacza tam muzykę ludową.. Tam folk to muzyka tradycyjna , ale również współczesna i literacka.. Folk to muzyka dawnych "dzieci kwiatów".. Wreszcie określeniem folk opisywano muzykę Boba Dylana.. I znalazłoby się pewnie jeszcze wiele skojarzeń z określeniem "folk".. Jednak nie to jest najważniejsze.. Duet: Terje Nordgarden & Roberto DELIRA , to rezultat spotkania z przed lat. Spotkania gdzieś na scuocie w Oslo. Spotkania nad jeziorem Fameund , które zaowocowały serdeczną wymianą myśli , poglądów i kontaktów..   Mimo odmienności stylów muzycznych , to wbrew pozorom bardzo podobnie myślący muzycy..   Terje Nordgarden: wokal, gitara akustyczna. Robert Jaworski: lira korbowa, altówka, lutnia. Wstęp:10zł