Bilguun Ariunbaatar stand-up w Bowling Club Japa w Przemyślu

Bilguun Ariunbaatar stand-up w Bowling Club Japa w Przemyślu

Czy jesteś gotowy na 90 minut genialnej rozrywki?
Bilguun Ariunbaatar: Mongoł Stand-upu. Znany wszystkim ze swojego spektakularnego wzlotu i jeszcze dynamiczniejszego upadku.

Jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Zaś jego życie to po prostu jeden wielki dowcip. Chciał wyjechać do Europy, a trafił do Polski... chciał zostać lekarzem, a został celebrytą. Co poszło nie tak? Kto napisał Bogurodzicę? Gdzie leży Mongolia? Jaki Szymon? Dlaczego gwiazdy nie tańczą na lodzie? W jakiej wodzie się kurczy, a w jakiej odżywa? Na te i inne pytania nam Bilguun nie odpowie. Te i inne odpowiedzi będziecie musieli "wyłapać" z licznych opowieści i nie martwcie się, on umie po polsku (bardziej, niż potrafi), tylko zrobił Was w wuja.

Śpiewa, tańczy, recytuje. Mongoł, który już namieszał i namiesza jeszcze bardziej. Lubiany przez większość i znienawidzony przez nikłą resztę Komik zaprezentuje swój wyjątkowy show stand-upowy. Będzie zaskakująco, śmiesznie, momentami żenująco i dziwnie, ale taki jest Bilguun i taki jest właśnie "Mongoł Stand-upu". Dzika trasa w stu mniejszych, większych i największych miastach pozwoli Ci poznać historie związane nie tylko ze srebrnym ekranem.

Słów kilka o Bilguunie:
Nominowany do Wiktorów jako Odkrycie Telewizyjne Roku konferansjer, showman, aktor, komik i piosenkarz, czyli człowiek re(ko)nesansu! Nie za dobrze wychodzi mu wtapianie się w tłum, więc porzucił życie na stepach i zaczął się bratać z ludźmi... Pokochał Polaków, a Polacy pokochali jego. Medialną karierę rozpoczął w Szymon Majewski Show jako reporter fikcyjnej telewizji U1Bator, gdzie dał się poznać publiczności jako niezłomny dziennikarz, wprawiając w zakłopotanie gwiazdy na czerwonym dywanie. Sprawdził się również jako prowadzący w programach HDw3D i w serii zaproszeń na EURO 2012 dla programu Szymon Na Żywo, jak i Kulisy Tańca z Gwiazdami. Zwiedził Polskę wzdłuż i wszerz, sprawdzając gościnność Polaków w podróżniczym programie Puk Puk To My. Po czym wystawił na próbę gościnność celebrytów w Spanie z Gwiazdami.

Pokazał, że jest wytrawnym tancerzem zajmując 2. Miejsce w Tańcu z Gwiazdami i rozwijał swoje wokalne umiejętności w Jaka to Melodia i Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wraz z Mateuszem Banasiukiem stworzyć zespół rockowy Lavina. Jako aktor, od trzech lat gra na deskach Och Teatru, w spektaklu Udając Ofiarę. Ma za sobą rolę w bollywoodzkiej produkcji Bangistan jako Wong oraz użyczył głosu dla postaci Jelonka w Gnomeo i Julia.

KupBilecik.pl

Miejsce

Bowling Club JAPA
Kluby, dyskoteki

Bowling Club JAPA

ul. Stefana Batorego, Przemyśl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Przemyślu

Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Teatr Wielki
Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Bowling Club JAPA
Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Zobacz również