Bułgaria, Apartamenty bezpośrednio przy plaży!

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Bułgaria, Apartamenty bezpośrednio przy plaży!

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Nasze apartamenty znajdują się w Słonecznym Brzegu, Aheloy, Elenite, Carewie oraz Świętym Własie. Bliskość plaży, morza i atrakcji sprawi, że Państwa wakacje pozostaną na długo w pamięci a świeże, rześkie powietrze, szum morza oraz gorący, złoty piasek pozwolą Państwu doskonale wypocząć i zrelaksować się. · Nasze apartamenty są idealne dla tych, którzy lubią wypoczynek w dużych kurortach a zarazem cenią sobie bliskość plaży i komfort w hotelach. · Proponujemy zarówno wakacje dla osób pragnących spędzać czas aktywnie, np. zwiedzając, nurkując, jak i dla tych, którzy chcą swój urlop wykorzystać na całkowite odprężenie na plaży czy basenie.

Zapraszamy do wynajmu apartamentów w Słonecznym Brzegu. Mieszkania są wynajmowane bezpośrednio od właścicieli! Brak kosztów dodatkowych i marż sprawi, że nie przepłacicie Państwo za swój urlop i będziecie mogli cieszyć się komfortowym wypoczynkiem w dobrej cenie. Zapraszamy na www.kwaterybulgaria.pl

 

 

Do wyboru kilkadziesiąt apartamentów m.in w poniższych kompleksach:

Horyzont – Sozopol - dla 4 osób - cena już od 25 euro za cały apartament (czyli ok. 8 euro za osobę) - 20 metrów od morza!

Privilage Fort Beach – Elenite - dla 2 osób - cena już od 21 euro za cały apartament (czyli ok. 10 euro za osobę) - 10 metrów od morza!

Chateu Sea Wind - Święty Włas - dla 3-5 osób - cena już od 21 euro za cały apartament (czyli ok. 7 euro za osobę) - 10 metrów od morza!

Regina Mare – Carewo - dla 4 osób - cena już od 21 euro za cały apartament (czyli ok. 5 euro za osobę) - 10 metrów od morza!

Golden Rainbow - Słoneczny Brzeg - dla 5 osób - cena już od 69 euro za cały apartament (czyli ok. 14 euro za osobę) - 10 metrów od morza!

Midia Grand Resort - Aheloy - dla 4-6 osób - cena już od 20 euro za cały apartament (czyli ok. 4 euro za osobę) - 10 metrów od morza!

Midia – Słoneczny Brzeg - dla 8 osób - cena już od 28 euro za cały apartament (czyli ok. 4 euro za osobę) - 10 metrów od morza!

Villa Bonita – Słoneczny Brzeg - dla 6 osób - cena już od 32 euro za cały apartament (czyli ok. 6 euro za osobę) - 50 metrów od morza!

Dolce Vita II - Święty Vłas - dla 4 osób - cena już od 42 euro za cały apartament (czyli ok. 10 euro za osobę) - 50 metrów od morza!

 

Wszystkie apartamenty są klimatyzowane, posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Cena zawiera wszystkie koszty związane z mediami, praniem, sprzątaniem, korzystaniem z basenów i t.p. Nie ma żadnych dopłat!

 

Sprawdź aktualną dostępność apartamentów w kalendarzu

 

Zobacz więcej naszych apartamentów znajdziesz na www.kwaterybulgaria.pl

 

 

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami:

 

[e-mail został ukryty]  ;  [e-mail został ukryty]  ;  [e-mail został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty]

 

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która sprzedaje Polakom apartamenty w Bułgarii. Właściciele użytkują mieszkania przez krótki okres czasu w ciągu roku, a pozostałe terminy udostępniają chętnym osobom. My przez cały rok jesteśmy w Bułgarii i opiekujemy się apartamentami (wykonujemy pranie, sprzątanie, opłacamy rachunki, dbamy o czystość w mieszkaniu).

 

Zapewniamy także Państwu różne usługi:

-opieka lekarska

-transfery z lotniska

-wycieczki po Bułgarii i do Stambułu z polską opieką

-wynajem dostępu do Internetu i tp.

 

 

Nasze apartamenty znajdują się w Słonecznym Brzegu, Aheloy, Elenite, Carewie oraz Świętym Własie. Bliskość plaży, morza i atrakcji sprawi, że Państwa wakacje pozostaną na długo w pamięci a świeże, rześkie powietrze, szum morza oraz gorący, złoty piasek pozwolą Państwu doskonale wypocząć i zrelaksować się.

 

· Nasze apartamenty są idealne dla tych, którzy lubią wypoczynek w dużych kurortach a zarazem cenią sobie bliskość plaży i komfort w hotelach.

· Proponujemy zarówno wakacje dla osób pragnących spędzać czas aktywnie, np. zwiedzając, nurkując, jak i dla tych, którzy chcą swój urlop wykorzystać na całkowite odprężenie na plaży czy basenie.

 

Cena są podane za cały apartament/dzień pobytu (dla rezerwacji min. 7 dni). W przypadku pobytu krótszych niż 7 dni cena kalkulowana jest indywidualnie.

Warunki wynajmu: zadatek rezerwacyjny 25% płatny po dokonaniu rezerwacji w Polsce w EUR lub PLN. Pozostała kwota płatna przy odbiorze kluczy na miejscu w Bułgarii w EUR. Możliwość dokonania opłaty rezerwacyjnej i/lub całkowitej płatność kartą z uwzględnieniem opłaty operatora.

 

Cena zawiera:

korzystanie z apartamentu,

przygotowanie apartamentu na przyjazd Gości wraz z bielizną pościelową i ręcznikami,

sprzątanie po wyjeździe i pranie bielizny pościelowej i ręczników.

Podatki i opłaty

Media (prąd, woda, klimatyzacja i tp.)

 

Cena nie zawiera:

dojazdu,

wyżywienia,

dodatkowego sprzątania i wymiany bielizny pościelowej i ręczników w trakcie pobytu (możliwa do zamówienia usługa na miejscu w biurze).

 

Więcej informacji, apartamentów i kompleksów znajdziecie Państwo na stronie www.kwaterybulgaria.pl

 

 

Jeśli masz pytania- skontaktuj się z nami:

[e-mail został ukryty]  ;  [e-mail został ukryty]  ;  [e-mail został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty]

Tel: [numer telefonu został ukryty] 93

Tel: [numer telefonu został ukryty]

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej