Champions of Illusion w Kinie Sokół w Starogardzie Gdańskim

Champions of Illusion w Kinie Sokół w Starogardzie Gdańskim

Największe gwiazdy z grupy Champions of Illusion na żywo!

Po premierze obydwu części filmu "Iluzja" i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion.

 

Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu. Jej występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic. We wrześniu 2019 r. nasze Gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix. Artyści ci prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

 

Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie! Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103! Tym razem, podczas europejskiego tournee, także starogardzka publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show! A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja, przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów! Trzeba to zobaczyć na własne oczy i przekonać się, że magia istnieje naprawdę!

 

KupBilecik.pl


Miejsce

Kino Sokół
Kina

Kino Sokół

ul. aleja Jana Pawła II, Starogard Gdański

Komentarze

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również