Apartamenty Da Monte

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Apartamenty Da Monte

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

POKOJE DWUOSOBOWE

 

  Nasze dwuosobowe pokoje, z łazienką, wielkości 20 m2, posiadają jedno łóżko francuskie, balkon lub taras z wygodnymi krzesłami i stołem, jak też i mini lodówką. Ręczniki, pościel jak też suszarka i żelazko, również są do Waszej dyspozycji.

 

STUDIO-APARTAMENT 2+1

 

  Studio Apartament o wielkości około 30 m2, przewidziany dla 2-3 osób. Łóżka według potrzeb można rozstawić lub złączyć. Dla trzeciej osoby do dyspozycji mamy dostawkę. Dla dziecka poniżej 2 lat posiadamy łóżeczko dziecięce. Apartman raspolaže sa Kupatilom, malom Kuhinjom, Balkonom sa Stolicama i jednim Stolom. Ręczniki, pościel jak też suszarka i żelazko, również są do Waszej dyspozycji.

 

APARTAMENT 4+1

 

  Apartament o wielkości około 55 m2, przewidziane dla 4-5 osób. Apartament znajduje się na piętrze. Posiada 2 pokoje, jeden mały korytarz, 2 łazienki, dobrze wyposażoną kuchnię, balkon z krzesłami i stołem. Łóżka w pokoju z kuchnią można łączyć i rozłączać. W drugim pokoju znajduje się jedno łóżko. Dla piątej osoby przewidziana jest dostawka. Dla dziecka poniżej 2 lat posiadamy łóżeczko dziecięce. Ręczniki, pościel jak też suszarka i żelazko, również są do Waszej dyspozycji.

 

L-APARTAMENT

 

  L-Apartament dla 2 osób na poddaszu, wielkości około 45 m2 z przestronną loggią. Pomieszczenia w romantycznej części, włoskie metalowe łóżko, łazienka, stylowe okna jak też i widok na morze. W loggi znajdują się krzesła i stół. Znajdą tam Państwo również dobrze wyposażoną kuchnię. Dla dziecka poniżej 2 lat posiadamy łóżeczko dziecięce. Ręczniki, pościel jak też suszarka i żelazko, również są do Waszej dyspozycji.
 

E-APARTAMENT

 

  E-Apartament Studio-Apartament na parterze, wielkości około 30 m2, idealny dla 2-3 osób. Znajduje się w nim jedno łóżko francuskie. Dla trzeciej osoby do dyspozycji jest wygodna dostawka. Dla dziecka poniżej 2 lat posiadamy łóżeczko dziecięce. W apartamencie znajduje się mniejsza kuchnia, łazienka jak też i taras z wygodnymi krzesłami i jednym stołem. Ręczniki, pościel jak też suszarka i żelazko, również są do Waszej dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!