DAWID BUCHTA TRIO w Piwnicy pod Baranami w Krakowie

David Buchta, Ewelina Podrażka i Marta Dudek - artyści, według których sztuka ma spajać i inspirować. Wspaniałe brzmienia wiolonczeli i fortepianu w połączeniu z barwnym, męskim wokalem w projekcie akustycznym live "David Buchta TRIO - Par Amour".

Projekt obejmie utwory z zakresu piosenki francuskiej od Brela po Larę Fabian, a także wspaniałe włoskie "Per Amore" oraz "Calling you" znane z ekranizacji Bagdad Cafe. "Par Amour" to duży ładunek emocjonalny, w którym David Buchta opowie swoją historię, przenosząc słuchaczy w sentymentalną przestrzeń muzyczną. Połączenie intymności, delikatnych, klasycznych brzmień oraz elementów prozy i sztuki, to wyjątkowość projektu, z którym zmierzą się artyści.

David Buchta - muzyk, esteta i grafik. Od najmłodszych lat zainteresowany muzyką emocjonalną, uczęszczał na lekcje śpiewu, gdzie doskonalił swój warsztat. To profesjonalista, dla którego nie ma językowych barier muzycznych. Śpiewa w języku polskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim, wykonując covery znakomitych artystów. Największą radość sprawiają mu jednak własne kompozycje, które samodzielnie tworzy od podstaw.

W solowych utworach artysty można słyszeć brzmienia fortepianu, a także wiolonczeli. David to perfekcjonista, dla którego dokładna interpretacja utworów, ich aranżacja i wykonanie jest wyznacznikiem sztuki.

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Krakowie

Miejsce

Piwnica Pod Baranami
Kluby, dyskoteki

Piwnica Pod Baranami

ul. Rynek Główny, Kraków

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Piwnica pod Baranami
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Nowohuckie Centrum Kultury
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub STUDIO

Zobacz również