Feed Your Head Festival w Poznaniu: zimnv

 • Miejscowość:

  Poznań
 • Miejsce imprezy:

  Park Wilsona
 • Data imprezy:

  17 sierpień 2019
  godz: 15:00
 • Koszt:

  Wstęp wolny

zimnv zagra na Feed Your Head Festival w Poznaniu! To jedno z muzycznych odkryć tego roku – wpadające w ucho melodie i przemyślane teksty piosenek. Powstały w 2018 roku zespół wydał niedawno swój pierwszy studyjny album Ślady Czereśni i sukcesywnie zdobywa coraz więcej fanów oraz pochlebnych recenzji.

Choć aktywnym zespołem są dopiero od roku, zgromadzili do tej pory sporą rzeszę entuzjastów swojej twórczości, którzy cenią ich za autentyczność. Są szczerzy w tym, co tworzą i konsekwentni w tym, co robią. Wciąż poszerzają swoje muzyczne horyzonty.

W sobotę, 17 sierpnia, zespół zagra w Parku Wilsona w Poznaniu. Poza zimnv na scenie wystąpią też: Kasia Tontor, Alpha. i Francis Tuan. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Z mediów społecznościowych wiemy, że od jakiegoś czasu zimnv pracują nad nowym teledyskiem do singla Września. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć premierowy materiał.

 

zimnv

Kuba Zimny – frontman, autor tekstów i wokalista – którego nazwisku zespół zawdzięcza swoją gorącą nazwę.

Marcin Godek (gitary i bas), Mat Tomasik (perkusja, bity) oraz Kuba Zimny grają wspólnie od stycznia 2018 roku. Ich muzyka jest wypadkową szerokich inspiracji wszystkich członków zespołu. W muzyce zimnv można poczuć świeży powiew energii z pogranicza alternatywy, popu i indie. Trójka muzyków tworzy taneczne gitarowe kompozycje skąpane  w   warstwie   przestrzennych  syntezatorów i energetycznych partii perkusyjnych. Za ciepłym, kojącym głosem wokalisty i pozornie prostymi tekstami można znaleźć liczne nawiązania do popkultury i podwójne dna.

 

Źródło: materiały prasowe / fot. Piotr Bedliński (makemake)

 

 

Zobacz inne wydarzenia w Poznaniu

Miejsce

Park Wilsona
Trasy spacerowe

Park Wilsona

ul. Głogowska, ul. Matejki, ul. Parkowa

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Poznaniu

Zobacz również