Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej (FAME2021) w Toruniu - DZIEŃ II

Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej (FAME2021) w Toruniu - DZIEŃ II

Nowy polski festiwal muzyczny w centralnej Polsce w Toruniu. Trzy dni jedna scena toruńskiej Od Nowy. Oparty na muzyce elektronicznej wielu odmian i stylów. Synth-pop, Darkwave, Electro-pop, Future-pop.

Twórcy zagraniczni jak Wolfgang Flür (ex- KRAFTWERK), szwedzki Covenant (czołowy światowy zespół z nurtu EBM), De/Vision (legenda niemieckiego synth-pop) czy Eisfabrik (przedstawiciele future-pop) Psyche - kanadyjski zespół na scenie juz od lat 80-tych.


Wszyscy oni wystąpią wraz z polskimi utalentowanymi i kreatywnymi artystami jak ; BLUSZCZ (nostalgiczny synth-pop nawiązujący do lat 80-tych) NNHMN - berliński duet darkwave (najlepsi w swojej klasie gatunku), IŻOL (z nostalgicznymi melodiami synth-pop), Skinny (slynny z elektronicznego beatu) i wielu wielu innych młodych kreatywnych i utalentowanych.


UWAGA!

Impreza będzie dłuższa w związku z 30-leciem Fan-Clubu Work-Hard Toruń, impreza ta (party) zacznie się około godziny 23-ciej (po ostatnim koncercie w Sobotę czyli De/Vision) i potrwa do godziny 06.00 rano.

 

KupBilecik.pl

Miejsce

Klub OD NOWA
Ośrodki kultury

Klub OD NOWA

ul. Jurija Gagarina, Toruń

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Toruniu

Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Klub OD NOWA
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Aula UMK

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej