Flott Cascaders Team - pokaz kaskaderski w Grójcu

 • Miejscowość:

  Grójec
 • Miejsce imprezy:

  Stadion GOS Mazowsze
 • Data imprezy:

  19 wrzesień 2017
  godz: 18:00
 • Koszt:

  brak informacji

Zapraszamy na pokaz kaskaderski, który zostanie wykonany przez firmę Flott Cascaders Team. Wydarzenie będzie miało miejsce 19 września, o godzinie 18:00, na Stadionie GOS Mazowsze w Grójcu.

Flott Cascaders Team to dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Team założony został przez byłych zawodników sportów motorowych (motocross, wyścigi samochodowe, wyścigi torowe), posiadaczy zapisanych w księdze Guinessa rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami.

 

Flott Cascaders Team pod wodzą Alfreda Smida brał udział w produkcji III części kultowego już filmu Taxi oraz oprawiał sceny mobilne Bonda - Casino Royale i Quantum of Solace. Wielokrotnie, począwszy od 1993 roku odwiedza Polskę.

 

Dwugodzinny, agresywny pokaz STUNT SHOW SPEEDWAY to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego i na quadach, driftu i autocrossu. Pokazy kończą ogromne Monster Trucki, które skaczą i miażdżą zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami.

 

Pokazy zaczynają się zwykle o zmroku, a zatem możecie liczyć na niezwykłe efekty świetlne i pirotechniczne przygotowane przez najlepszych specjalistów ze studia filmowego Barandov w Pradze.

 

Organizatorzy imprezy dążą do tego, aby widz wracając do domu był maksymalnie zadowolony, dlatego tak ważna jest choreografia, muzyka, efekty świetlne i pirotechniczne. Ogień i dym to specjalny dział każdego show. Wszystko uzupełnia ogromny ryk silników, eksplozje i perfekcyjna praca kierowców oraz ekipy technicznej - po prostu całego zespołu.

 

INFO KASA: 513 190 570

Bilety do nabycia w dniu pokazu.

 

Przejrzyj noclegi w Grójcu i okolicach.

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również