Flott Cascaders Team - pokaz kaskaderski w Płońsku

 • Miejscowość:

  Płońsk
 • Miejsce imprezy:

  Targ Duży
 • Data imprezy:

  14 wrzesień 2017
  godz: 18:00
 • Koszt:

  INFO KASA: 513 190 570

Zapraszamy na pokaz kaskaderski pt. STUNT SHOW SPEEDWAY, który odbędzie się 14 września, o godzinie 18:00. Miejscem wydarzenia jest Targowisko w Płońsku. Takiej imprezy jeszcze nie było!

Flott Cascaders Team to dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Team założony został przez byłych zawodników sportów motorowych (motocross, wyścigi samochodowe, wyścigi torowe), posiadaczy zapisanych w księdze Guinessa rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami.

 

Flott Cascaders Team pod wodzą Alfreda Smida brał udział w produkcji III części kultowego już filmu Taxi oraz oprawiał sceny mobilne Bonda - Casino Royale i Quantum of Solace. Wielokrotnie, począwszy od 1993 roku odwiedza Polskę.

 

Ten dwugodzinny agresywny pokaz STUNT SHOW SPEEDWAY to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego i na quadach, driftu oraz autocrossu. Pokazy kończą ogromne Monster Trucki, które skaczą i miażdżą zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami.

 

Pokazy zwykle zaczynają się o zmroku, a zatem możecie liczyć na niezwykłe efekty świetlne i pirotechniczne przygotowane przez najlepszych specjalistów ze studia filmowego Barandov w Pradze.

Organizatorzy chcą, aby widz wracając do domu był maksymalnie zadowolony, dlatego tak ważna jest choreografia, muzyka, efekty świetlne i pirotechniczne. Ogień i dym to specjalny dział tego show. Wszystko uzupełnia ogromny ryk silników, eksplozje i perfekcyjna praca kierowców, ekipy technicznej - po prostu całego zespołu.

 

Jesteście gotowi na ADRENALINOWY KOKTAJL, którego smak zapamiętacie na długo?

 

Bilety do nabycia w dniu pokazu.

 

Przejrzyj noclegi w okolicy Płońska.

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również