Gruby i Chudy - Magiczne Show! w Klubokawiarni Bunkier w Gdańsku

Wieczór Magii i Komedii w Bunkrze! Gruby i Chudy czyli ponad 200 kilogramów dobrej zabawy!

Co was czeka?

Ponad godzinna mieszanka stand-upu, iluzji, czytania w myślach, i niewytłumaczalnych numerów. Przygotujcie swoje mózgi na doświadczenie niemożliwego, a mięśnie brzucha na dużą dawkę śmiechu. Wystąpi dla was dwóch zawodowych iluzjonistów, jeden z Krakowa drugi z Ostródy, jeden z nadwagą, drugi z kryzysem wieku średniego. Łączy ich wspólna pasja do Iluzji i Komedii!

 

Co z tego wyniknie? Dowiecie się już 16 kwietnia w Bunkrze.

 

Gwiazdy wieczoru:

 

Michał Skubida - Krążą legendy, że jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart a w drugiej pączka - co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że Skubi już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Michał od kilku lat występuje w całej Polsce bawiąc ludzi. To nie wszystko! Jego pasja zabrała go również do Edynburga na największy na świecie Festiwal Artystyczny oraz do kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia. Jakiś czas temu swoją magię prezentował również w TVP2.

 

Adam Duryło - Ma 42 lata, mieszka w Ostródzie, zajmuje się między innymi profesjonalnymi pokazami iluzji. Posiada duże poczucie humoru i miłość do sztuki, zwłaszcza sztuki iluzji, dlatego postanowił połączyć te dwie rzeczy i od ponad dwunastu lat prezentuje sztukę iluzji w sposób satyryczny, wywołując u widzów pozytywne emocje, takie jak śmiech, radość czy zaskoczenie.Wydarzenie poprowadzi powszechnie znany sceniczny śmieszek, internetowy heheszek - Arkadiusz "Pan" Pawłowski. Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.


Zobacz inne wydarzenia w Gdańsku

Miejsce

Klubokawiarnia Bunkier
Restauracje

Klubokawiarnia Bunkier

ul. Olejarna , Gdańsk

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stary Maneż
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Noce i Dnie
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Miasto Aniołów
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Park Oliwski

Zobacz również