Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Przed nami największa zimowa sportowa impreza, która w tym roku odbywa się na Słowacji. Mowa tu oczywiście o Zimowej Uniwersjadzie!
  Przyjęło się, by do Kazimierza Dolnego jeździć latem. Jednak o innych porach roku miasto również ma dużo uroku. Zobaczcie to mniej znane, zimowe oblicze Kazimierza Dolnego nad Wisłą.
Za kilka dni początek ferii zimowych – między innymi w województwie mazowieckim. Wiele osób już dawno zaplanowało wypoczynek w Zakopanem. Pozostaje tylko kwestia sprawnego dojazdu do miejsca przeznaczenia. Podpowiadamy, którędy jechać z Warszawy do stolicy Tatr.
Na to wydarzenie czeka cała Polska! Na Wielkiej Krokwi spotkają się najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy, którzy będą rywalizować w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata.
Przed nami kilka dni wielkich sportowych emocji! Już jutro w Wiśle odbędzie się pierwszy konkurs skoków narciarskich zaliczany do Pucharu Świata. Później rywalizacja przeniesie się do Zakopanego.
Jesteście ciekawi, jak wygląda Poznań nocą? Kilka zakątków miasta zobaczycie na naszych fotografiach!
Ikony należą do najpiękniejszych dzieł sztuki sakralnej. W willi Koliba można oglądać te, które wyszły spod pędzla Jolanty Flach, zakopiańskiej dziennikarki.
W zakopiańskiej Miejskiej Galerii Sztuki odbędzie się wystawa prac profesora Zbigniewa Bajka. Będzie ją można oglądać do początku lutego.
Zachęcamy do udziału w rodzinnych zmaganiach na stoku! Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych gwarantowana!
Gdy tylko spadnie śnieg polskie stoki i znajdujące się przy nich wypożyczalnie przeżywają prawdziwe oblężenie. Jednak nie wszyscy ich użytkownicy zdają sobie sprawę, że żądanie zastawu w formie dowodu osobistego w zamian za udostępnienie sprzętu jest niezgodne z prawem!