Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Morze zimową porą

Kto powiedział, że nie można nad morze pojechać w zimie? Zobaczcie naszą fotogalerię.
Wisła nazywana jest Perłą Beskidów. Potwierdzają to zdjęcia, które zostały wykonane w Wiśle. Ukryte pod śnieżną pierzynką miasto jeszcze nigdy nie wyglądało tak pięknie!
Narty biegowe są sportem, który w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Profesjonalne trasy można znaleźć już w wielu regionach – nie tylko w górach, ale również na Mazurach czy nad morzem. Przedstawiamy miejsca, gdzie według nas biega się najlepiej.
Dźwirzyno zimową porą jest wyjątkowym, pełnym spokoju miasteczkiem. Zaciszna w styczniu plaża to idealne miejsce na spacery. Można przekonać się o tym, zaglądając do naszej fotogalerii. Zapraszamy!
Jak wygląda Zakopane nocą? Przepięknie, a możecie się o tym przekonać  oglądając naszą fotogalerię. Zdjęcia zostały zrobione wczoraj, wczorajsza noc była szczególna ponieważ mieliśmy pełnię księżyca.
Od 2015 roku właściciele obiektów noclegowych, którzy wykupią abonament w serwisie Nocowanie.pl, otrzymają jeszcze więcej niż dotychczas!
Do sylwestra zostały tylko dwa dni! Jednym ze sposobów na powitanie nowego roku jest udział w miejskiej imprezie. Przedstawiamy więc te wydarzenia, które zapowiadają się najciekawiej.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wiele szczęścia w nadchodzącym nowym roku!
W nowym roku czeka nas wiele interesujących wydarzeń, do których zaliczają się Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Jest to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych, prezentująca bogatą ofertę branży turystycznej oraz walory regionów Polski, z ich kulturą, tradycją i historią.
Zimą góry wybierają wielbiciele sportów zimowych, którzy szaleją na stokach w polskich kurortach. Oprócz tego, miasta w górach organizują wiele sportowych wydarzeń. Sprawdziliśmy więc, czego nie można w tym sezonie!