Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Bałtyckie kurorty nie są popularną zimową destynacją, ale warto to zmienić. Gdy pustoszeją plaże, region zmienia się nie do poznania. Staje się miejscem, gdzie powinny przyjechać osoby, szukające zdrowego wypoczynku, spokoju, ale też... ciekawych atrakcji!
Zimowy wypoczynek w górach cenią osoby, których pasją jest jazda na nartach oraz snowboardzie. Jednak górskie miasta mają do zaoferowania o wiele więcej zimowych atrakcji! Podpowiadamy, co można robić zimą w górach, jeśli nie jeździ się na nartach.
Zima także jest dobrą porą roku dla poznawania uroków naszego kraju. Przedstawiamy miejsca, które przykryte białą, śnieżną pierzynką wyglądają równie urokliwie co wiosną lub latem.
Trwa sezon bożonarodzeniowych jarmarków. Świąteczne kiermasze organizowane są niemal we wszystkich europejskich stolicach, w tym również w Bartysławie.
Przed nami wiele zimowych weekendów i wolnych dni. To już najwyższy czas, by znaleźć odpowiednie miejsce na urlop w zimie!
Warunki pogodowe są wręcz idealne – lekki mróz pozwolił na naśnieżenie i odpowiednie przygotowanie stoków. Dlatego tegoroczny sezon narciarski na Słowacji rozpocznie się już w pierwszy weekend grudnia. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji!
Czas zacząć planować sylwestrowy wieczór! Jedną z możliwości jest wyjazd do innego miasta i udział w ogromnej plenerowej imprezie sylwestrowej. Podpowiadamy, które miejsca warto wziąć pod uwagę.
Zbliża się kolejny sezon zimowy, a wraz z nim wyjazdy na narty i snowboard. Planując zimowe podróże, turyści myślą przede wszystkim o zarezerwowaniu noclegów w pobliżu stoków oraz wykupieniu skipassów. Ale czy w inny sposób przygotowują się do sezonu narciarskiego?
W Polsce istnieje ponad dwieście większych i mniejszych ośrodków narciarskich, ale tylko nieliczne oferują wspólne karnety. Warto wiedzieć, gdzie w naszym kraju przygotowano skipassy, dzięki którym można cieszyć się szusowaniem po różnych stokach, a przy okazji także zaoszczędzić!
Nad Warszawę nadlatuje Sputnik! Mamy oczywiście na myśli Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. W tym roku widzowie będą mogli bliżej poznać rosyjską fantastykę. Zapraszamy!