Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Ponad 1000 obiektów noclegowych w całej Polsce zdobyło najwyższy stopień wiarygodności w trwającej od początku sezonu letniego akcji prowadzonej przez serwis Nocowanie.pl. Otrzymali oni indywidualnie przygotowany certyfikat „SPRAWDZONY OBIEKT 2013.”
Przed nami prawdziwe święto kina i muzyki. Już w najbliższy piątek w Poznaniu rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK! Impreza potrwa tydzień, a zaprezentują się na niej przedstawiciele niemal wszystkich zawodów filmowych i muzycznych.
Zastanawiacie się jak dobrze wykorzystać drugą połowę wakacji? Mamy ciekawą propozycję na interesujący urlop. Zapraszamy do czeskich Karkonoszy na doskonały wypoczynek. Przygotowaliśmy krótki przekrój najnowszych miejscowych atrakcji, które warto zwiedzić spędzając urlop po czeskiej stronie tego górskiego pasma.
Wszystkich fanów kina zapraszamy do Kazimierza Dolnego, w którym od soboty trwa Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Przed nami premierowe projekcje filmów i spotkania z ludźmi filmu, dziennikarzami oraz artystami, a także wiele innych wydarzeń, których nie można przegapić!
Miejscem, które warto odwiedzić w wakacje z pewnością są malownicze Bieszczady! Jeśli chcecie przekonać się jak pięknie wyglądają latem weźcie udział w konkursie, który przygotowaliśmy specjalnie dla fanów naszego serwisu. Do wygrania jest pobyt w jednym z pensjonatów w centrum Soliny oraz gadżety serwisu Nocowanie.pl.
Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego wydarzenia muzycznego jakim jest festiwal Noc Celtycka w Harrachowie! Pod wielkimi skoczniami będzie można zobaczyć i posłuchać wielu znakomitych zespołów i muzyków z Czech i Słowacji.
Grupa Nocowanie.pl potwierdza wiodącą pozycję wśród polskich serwisów turystycznych. Według najnowszych badań Gemius Megapanel za maj 2013, Grupa Nocowanie.pl zachowała niezmienną, czwartą, pozycję zestawienia w Kategorii Turystyka, z liczbą 1 408 131 realnych użytkowników. Warto zaznaczyć, że chociaż pozycja pozostała niezmienna, to względem ubiegłego roku ilość odsłon przypadających na jednego użytkownika zdecydowanie wzrosła.
Spędzacie lato na Roztoczu? Nie możecie więc przegapić 14. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu! Organizatorzy przygotowali projekcje filmów, spotkania z twórcami, nocne pokazy i wiele innych atrakcji.
Koncerty, pokazy i sportowe eventy - to wszystko czeka na turystów wypoczywających w sierpniu nad morzem. Wystarczy chociaż na chwilę wyjść z plaży i dać się porwać atrakcjom przygotowanym na Wybrzeżu. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Latem nad morzem nie można się nudzić! Nawet szukając wytchnienia od tłumnej plaży znajdziemy wiele innych rozrywek, które wypełnią pobyt. Przedstawiamy zatem najciekawsze imprezy nad morzem w lipcu - nie można ich przegapić!