Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Nierzetelne oferty noclegów, nieaktualne zdjęcia pokoi a nawet brak pensjonatów pod wskazanym w ofercie adresem - takie niespodzianki mogą czekać na turystów poszukujących wymarzonego miejsca na odpoczynek. Czy istnieje skuteczny sposób, aby uniknąć podobnych sytuacji? Jednym z ciekawych rozwiązań jest certyfikat SPRAWDZONY OBIEKT, który dla swoich użytkowników wprowadził właśnie serwis www.Nocowanie.pl.
Poznaj moc sportowej rywalizacji na łonie natury, biorąc udział w biegu po Tatrzańskim Parku Narodowym!
Powódź, która dotknęła naszych południowych sąsiadów ma znaczący wpływ na ruch turystyczny tego rejonu. Jak donoszą media, Czesi wciąż starają się uporać ze skutkami wielkiej wody. W większości regionów miasta i gminy szacują opóźnienie otwarcia sezonu letniego nawet o kilka tygodni!
W tym roku Forum Gmin Beskidu Wyspowego przygotowało liczne atrakcje dla turystów. Akcja "Odkryj Beskid Wyspowy" rusza już w czerwcu i aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zgłosić się na miejsce zbiórki!
Lubicie historie z dreszczykiem? Już niedługo w Bałtowie śmiałkowie będą mogli wziąć udział w nocnym queście! Jest to przedsięwzięcie dla ludzi o mocnych nerwach.
Za nami VIII Podlaskie Targi Turystyczne... Impreza pozwoliła zwiedzającym zapoznać się ofertą turystyczną z kraju i zagranicy. Z kolei dla wystawców była to okazja do nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.
W Czechach trwa walka z wielką wodą! Prawie w całym kraju wprowadzono stan klęski żywiołowej. Trudna sytuacja panuje między innymi w Pradze, gdzie od kilku godzin przechodzi fala kulminacyjna.
Najbliższy weekend w Lublinie upłynie pod znakiem rozrywek kulturalnych! Przedstawienia teatralne, pokazy taneczne, koncerty, wyjątkowe prezentacje filmowe to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają podczas lubelskiej Nocy Kultury 2013.
Już niebawem odbędzie się jedenasta edycja międzynarodowego festiwalu filmów dokumentalnych Gdańsk DocFilm Festival (Godność i Praca / Dignity & Work)! Na kilka dni miasto zamieni się w stolicę filmu - widzowie zobaczą najlepsze dokumenty i wezmą udział w festiwalowych atrakcjach.
Jeśli planujecie wyjazd na Morawy Środkowe, do Jesioników lub Ołomuńca i jego okolic, polecamy zaopatrzyć się w kartę turystyczną Olomouc Card. Dzięki niej można za darmo zwiedzić lub uzyskać atrakcyjny rabat w wielu miejscach regionu!