Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Tracki grobowiec z Kazanłyku - murowany tracki grobowiec kurhanowy z okresu hellenistycznego (datowany na ok. 310-290 p.n.e.), znajduje się w północnej części miasta Kazanłyk, w środkowej części Bułgarii.

Liége i okolice

Liége to ponad półmilionowy zespół miejski , leżący nad Mozą we wschodzie Belgii, stolica Walonii i największy ośrodek francuskojęzycznej strefy. Jest to ważny port, centrum akademickie i kulturalne...

Febiofest

16 Międzynarodowy Festiwal Filmowy z Pragi również przyjeżdża na Słowację. Miłośników filmu kolejno witać będą miasta Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Martin, Poprad, Žilina a Trenčín. Zapraszamy!
Festiwal Pięciolisnej Róży, winobranie, miodobranie czy też Festiwal Muzyki Dawnej to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekają na Państwa w Czechach. Zapraszmy!
Rozkoszujcie się wyjątkowym wypoczynkiem w jednym z gospodarstw agroturystycznych. Zapraszamy miłośników przyrody i przyjemnego spędzania czasu.

Ukraińska Odessa

Nazywana jest perłą Morza Czrnego. Wielu ludzi kojarzy to miasto także z filmem "Pancernik Potiomkin". Ukraińska Odessa , kryjąca w sobie bogactwo architektoniczne, ale i historyczne. Zapraszamy!
Muzyka francuska od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Wiosną tego roku prawdziwa gratka dla wielbicieli Paryża, chrupiących bagietek i dobrego wina – wielka gwiazda francuskiej sceny – Patricia Kaas na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Warszawie!

W sezonie...

Dzień Tulipanów, Festiwal Postu czy Krowi Bal to tylko niewielka część imprez, jakie odbywają się w sezonie letnim w Słwenii. Oto cała lista:
Fundacja New7Wonders uruchomiła głosowanie na nowe Siedem Cudów Natury. Wśród zgłoszonych do konkursu 261 urokliwych miejsc z rozmaitych zakątków świata znalazł się tatrzański klejnot – Štrbské pleso.

Wielkanoc 2009

Wielkanoc tuż tuż . Jeśli chcemy je spędzić poza domem, czas najwyższy wybrać miejsce i zarezerwować kwaterę! Oto nasze propozycje…