Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Stara Baska

Stara Baška położona na południowym krańcu wyspy Krk, jest popularną miejscowością wypoczynkową. Malowniczo położona u stóp wysokiego pasma, inozc z powodzeniem konkuruje z Krkiem, stanowi też doskonała bazę wypadowa do pieszych wędrówek po okolicy.
Już wiosną na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Kenny G – który należy do grona najbardziej znanych instrumentalistów świata. Muzyk, który w ciągu swojej niewiarygodnej dwudziestoletniej kariery sprzedał ponad 75 mln albumów, zebrał imponującą kolekcję platynowych płyt, a jego wszystkie krążki biją rekordy sprzedaży.
Wszystkim Kobietom życzenia pełne miłości, ciepła i uśmiechu składa Redakcja portalu Nocowanie.pl
Jedną z największych atrakcji turystycznych Belgi jest miasto leżące na północy kraju Brugia . Jest to jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w zachodniej Europie...
Kasia Nosowska to najbardziej charyzmatyczna polska artystka, która od 15 lat nie przestaje nas zaskakiwać. Agnieszka Osiecka po dziś dzień uważana jest za najlepszą kobiecą autorkę tekstów w historii polskiej sceny muzycznej. Efektem połączenia twórczości ich obu jest projekt „Osiecka” sygnowany nazwiskiem Nosowskiej .
W tym roku Linz jest Europejską Stolicą Kultury i świętuje tę okazję licznymi nowymi budowlami i spektakularnymi rekonstrukcjami. Linz, miasto nad Dunajem, rozwinęło się w ostatnich latach przeobrażając w tętniący życiem ośrodek między wschodem i zachodem.
Liverpool , w którym mieszka około 500.000 mieszkańców, położony jest w zachodniej Anglii. Jest stolicą hrabstwa Meryseyside . Stanowi tuż za Londynem najważniejszy ośrodek portowy Anglii.
"Galeria Muz" w Toruniu organizuje wystawę twórców z Kazimierza Dolnego. 6 marca na Starym Mieście odbędzie się wernisaż wystawy "Michalakowie - trzy pokolenia".

Gellert-hegy

Zwiedzanie Budapesztu najlepiej rozpocząć od Góry Gellerta , która należy do najlepszych punktów orientacyjnych miasta.

Peczersk

Historyczna część Kijowa – Peczersk – położona jest na wysokiej skarpie dnieprowej na południe od Górnego Miasta.