Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Podczas koncertu pt. "Sylwester pod dobrą gwiazdą". Na scenie wystąpią, m.in. Bajm, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka, Ania Dąbrowska, Urszula, Tatiana Okupnik, Szymon Wydra i Kombi. Jak zapewniają organizatorzy, będą też gwiazdy zagraniczne - Danzel, Kate Ryan i Velvet.
Miejski Sylwester w Zielonej Górze zakończy się o godz. 2.00. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta i Regionalne Centrum Animacji Kultury.
Warszawa, Klub Proxima, 31.12.07, godz. 20. 00. Sylwester w Proximie!Zagwarantowana sylwestrowa atmosfera oraz doskonała zabawę do ostatniego gościa. KUP BILET ON-LINE
Propozycja wyjazdu sylwestrowego do Szczawnicy do pensjonatu Zofiówka.
Propozycja wyjazdu sylwestrowego do Szczawnicy do pensjonatu Majerczakówka.
Propozycja wyjazdu sylwestrowego do Szczawnicy do pensjonatu Chemik.

Filmowy sylwester

31 grudnia, początek godzina 21.00, Fantastyczny Sylwester w Kinie „Chemik”.
Sensation White, uznawane za najbardziej widowiskowe taneczne wydarzenie świata, łączące muzykę oraz elementy teatru, po raz pierwszy w swojej historii będzie miało miejsce w Noc Sylwestrową 2007, w LTU Arena w Düsseldorfie.
Warszawa, Teatr Bajka, 31.12.2007, godz. 17 i 19.30. W ten niezwykły wieczór będą Państwo mieli okazję przenieść się w cudowny świat musicali GREASE, KABARET, KOTY, MISS SAJGON, CHICAGO, WEST SIDE STORY, SKRZYPEK NA DACHU, HELLO DOLLY.