Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

W dzień świętego Andrzeja Pannom z wróżby nadzieja
Rozpad cesarstwa autro-węgierskiego po I wojnie światowej pozwolił Słowakom i blisko z nimi spokrewnionym Czechom stworzyć wspólne państwo - Czechosłowację. Po II wojnie światowej Czechosłowacja stała się podległym ZSRR państwem komunistycznym. W 1989 roku załamały się wpływy radzieckie i Czechosłowacja znów stała się w pełni wolnym państwem. Czesi i Słowacy pokojowo podzielili wspólne państwo 1 stycznia 1993 roku. Wiosną 2004 roku Słowacja została członkiem NATO i UE.
Światowy Dzień (Walki z) AIDS obchodzony jest 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od roku 1988 roku.
Andrzejki Dla Studenta, Pałacyk, 29 listopada, godz. 21:00.
Andrzejki w rytmie Latino House/Electro , Klub Lucid, Centrum Handlowe Blue City, 30 listopada, godz. 20:00.
Andrzejki w Nałęczowie od 30 listopada do 2 grudnia 2007 roku.
Nalejcie wosku na wodę Ujrzyjcie swoją przygodę
Doroczną zakopiańską tradycją stał się już karciany Turniej Oskara. Rozgrywki organizowane są przez TKKF Old Boys Zakopane od kilkunastu już lat.
W tym roku spotykamy się już po raz piętnasty Bo przecież tyle marzeń jest na świecie czy się spełnią ? trzeba wierzyć bo od Ciebie tak naprawdę bo od Ciebie to zależy... Ewa Dados
25 listopada w klubie Proxima odbędzie się koncert, który ma szansę stać się jednym z najważniejszych wydarzeń z kregu muzyki reggae na przestrzeni ostatnich kilku lat. KUP BILET ON - LINE