Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych. Odbywa się on co roku w Łodzi - stolicy polskiej kinematografii. Gala otwarcia Festiwalu już 24 listopada 2007.
Już 8 listopada o godz. 20:00 na wrocławskiej scenie pojawią się dwie formacje znane coraz szerszej publiczności w całej Polsce. Będzie to niesamowita dawka funk-rocka - OVERCAST z Lubina oraz prog-rocka z domieszką elektroniki - FORMA z Warszawy.
Jeszcze tylko przez 15 dni oglądać można w Centrum Kultury "Zamek" wystawę ponad 200 prac Alfonsa Muchy - mistrza secesji, jednego z najbardziej niezwykłych artystów przełomu XIX i XX wieku.
7 listopada zaczyna się w Toruniu jeden z najważniejszych festiwali młodego kina w Polsce: TOFIFEST - festiwal dla marzycieli. 31 filmów z 13 krajów wystartuje w konkursie krótkometrażowym 5 edycji TOFIFEST . Aż 21 spośród nich będzie miało w Toruniu polskie premiery. W stawce znalazły się zarówno filmy prezentowane w konkursach festiwali w Berlinie, Rotterdamie, Clermont-Ferrnad czy Sudance, jak i debiutanci i zdobywcy prestiżowej Prix UIP.
Magiczny, porywający Marcus Miller - żywa legenda muzyki jazzowej i funky - pojawi się na galowym koncercie Ery Jazzu i jedynym koncercie w Polsce, wraz z nowym zespołem i premierowym albumem. Koncert odbędzie się 13 listopada o godz. 20.00 w Sali Kongresowej w Warszawie.
Autunalia 2007 - Jesienne Spotkania Kulturalne odbywać się będą od 19 listopada do 24 listopada w Zielonej Górze.
3. festiwal FILMY ŚWIATA ALE KINO! odbędzie się 14 - 25 listopada 2007 w czterech miastach.

Lao Che - koncert

W piątek, 9 listopada o godz. 19.00 w Sali Wielkiej na Zamku w Poznaniu odbędzie sie koncert zespołu Lao Che.
Tradycja Krakowskich Zaduszek Jazzowych liczy sobie ponad pół wieku. W tym roku rozpoczął się 30 października i trwać będą do 5 listopada 2007.

ANI MRU MRU

Warszawa, Teatr Bajka, 9 listopada punktualnie o 18.00 i 20.30.