Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

W samym środku jesieni dobry humor jest szczególnie w cenie. Już, 6 listopada o 19.00 w Rotundzie zobaczymy najlepsze skecze kabaretów Neo–nówka i Kabaretu Pod Wyrwigroszem . Połączenie ciekawe, a co za tym idzie obiecujące.
8 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day). W tym roku z inicjatywy organizatorów imprez Grill IT we Wrocławiu odbędzie się konferencja promująca użyteczność.

Indyskie Puzzle

Wystawa fotografii "Indyjskie puzzle" Magdy Rzymanek rozpocznie się w sobotę, 27 października, w Galerii Pauzia w Krakowie. Wernisaż o godz. 20.00, wystawa potrwa do końca listopada.
W Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, 17 listopada o godz. 19.00 będzie można zobaczyć wyjątkowy i niepowtarzalny koncert z udziałem Mistrzów polskiej sceny kabaretowej. Znani i lubiani zaprezentują swoje najznakomitsze, kultowe dialogi i piosenki.
Od Lutra po Bauhaus. Sztuka i skarby kultury z muzeów niemieckich wystawa potrwa od 30 października do 13 stycznia na Zamku Królewskim w Warszawie.
Rusza III część szkoleń Akademii Inwestycji Hotelarskich pod tytułem „URUCHOMIENIE I OPTYMALIZACJA DZIAŁALNOŚCI HOTELU”.

EQUIP'HOTEL - TARGI

Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Modernizacji i Aprowizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni, Obiektów żywienia zbiorowego w Equip'Hotel w Paryżu.
Muzeum Wsi Liptowskiej w Pribyline zaprasza 29 grudnia na ŚWIĘTA BOŻONARODZENIOWE.
SZLACHECKIE ŚWIĘTA BOŻONARODZENIOWE w Słowackim Zamku.
Podtatrzański Ośrodek Oświaty organizuje w dniach 14 - 16 grudnia - ŚWIĘTA BOŻONARODZENIOWE POD TATRAMI.