Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Ferie właśnie się rozpoczęły – pogoda dopisuje, więc dwutygodniową przerwę można wykorzystać bardzo aktywnie. Nocowanie.pl ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie z ferii zimowych . Pokaż innym jak spędzasz wolny czas i wygraj nagrody - płyty CD i gadżety Nocowanie.pl.
Sztuka „Kobieta Pierwotna” jest doskonałym odzwierciedleniem kobiety XXI wieku: poszukującej zabawy, korzystającej z życia, otwartej, podrywającej, a nie podrywanej,  samowystarczalnej,  ale w głębi serca marzącej o poważnym związku z odpowiednim mężczyzną. Jest dojrzała i doświadczona, ale nadal silna i pełna seksapilu...
 Niemałą atrakcją Tylicza są liczne wyciągi narciarskie : zarówno dla amatorów (Szwarcowa Góra), jak i profesjonalistów (Bradowiec) jazdy na nartach.
Konkurs, w którym nagrodą były bilety na koncert Australian Pink Floyd rozwiązany. 29 stycznia 2010 r. na warszawskim Torwarze wielkie muzyczne show zobaczą – Justyna Ciemnowska z Legionowa i Katarzyna Chyl z Warszawy. Gratulujemy!!!
Największy i bez wątpienia najciekawszy w Polsce festiwal muzyki żeglarskiej rozpocznie się we Wrocławiu już 18 lutego , a towarzyszyć mu będzie znane już hasło " WROCŁAW ŻĄDA DOSTĘPU DO MORZA" !!! 
Kaiserau to alternatywa dla turystyki masowej. Tu w ciszy i spokoju próżno szukać wielkich hoteli i glośnych imprez. Harmonia, wypoczynek i korzystne cenowo oferty to największe atuty tego miejsca. Bliskość zaś alpejskiego Eldorado Gesäuse oferuje tak zimą, jak i latem nieograniczone pole możliwości.
5 marca 2010 roku w Sopocie odbędzie się koncert Anity Lipnickiej promujący jej nową solową płytę „Hard Land of Wonder” . Po siedmiu latach wyłącznej współpracy muzycznej z Johnem Porterem, znakomita wokalistka wraca z w pełni autorskim projektem...
Gaelforce Dance wracają, aby zaspokoić niedosyt polskiej publiczności, która wprost uwielbia ich szalone, pełne energii, spektakularne występy. Tak oszałamiającym sukcesem jaki odnoszą na świecie niewiele grup może się pochwalić. Wiosną wystąpią w największych polskich miastach, aby po raz kolejny udowodnić, że są najlepszym zespołem tańca irlandzkiego na świecie!

Piękno Wetliny

Wetlina – miejscowość położona na wysokości 633 m w najdalszym zakątku województwa podkarpackiego – pomiędzy Ciśniańsko – Wetlińskim Parkiem Krajobrazowym a Bieszczadzkim Parkiem Narodowym przy granicy słowackiej i ukraińskiej .

Giewont

Symbolem Zakopanego jest Giewont . Oprócz licznych turystów zwiedzających Krupówki, część z nich odwiedza również i wspomniany szczyt górski, na którego wierzchołku znajduje się kilkunastometrowy, żelazny krzyż, stojący tam od początku XX wieku (od 1901 r.).