Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Niedaleko Krakowa w gminie Wieliczka powstał nowy Ośrodek Narciarsko – Rekreacyjny Podstolice . Stok jest dobrze oświetlony i sztucznie naśnieżany.
Fenomen – The Australian Pink Floyd Show , ponownie powraca do Polski! Tym razem zespół przybędzie do naszego kraju na cztery koncerty, aby zaprezentować największe, najważniejsze, najbardziej legendarne utwory Pink Floyd! Zagrają we Wrocławiu , Warszawie , Katowicach i Bydgoszczy .
10 - 12 marca w Olsztynie odbędą się targi Gastro Hote l. Serdecznie zapraszamy menagerów obiektów do zwiedzenia targów kompleksowego wyposażenia obiektów gastronomicznych i noclegowych. Na targach odbędą się szkolenia dla pracowników: kucharzy, barmanów, kelnerów, kierowników sali, pokojowych.
W dniach 21- 24 stycznia na terenie bratysławskich terenów targowych INCHEBA odbędzie kolejna, 16 edycj a największych słowackich targów turystycznych ITF SLOVAKIATOUR , którym tradycyjnie towarzyszyć także będzie wystawa DANUBIUS GASTRO.
Kąpielisko Széchenyi to pierwsze kąpielisko lecznicze Pesztu - lewobrzeżnej części Budapesztu. Nosi ono imię hrabiego Istvána Széchenyiego - inicjatora wielu reform gospodarczych na Węgrzech. "Przodkiem" tego kąpieliska było kąpielisko artezyjne z 1881 roku zasilane wodą termalną ze studni mającej głębokość prawie 1000 m.
Charków to miasto w północno-wschodniej części Ukrainy, położone na południowym krańcu Wyżyny Środkoworosyjskiej. Będąc tam powinniśmy zwrócić uwagę na liczne zabytki. Jakie? Oto nasza lista...

AlleZima! 2010

Wyciągi ruszyły, pierwsi narciarze szusują już na stokach, dlatego najwyższy czas, żeby ekipa alleZIMA! ruszyła w góry . W tym sezonie na zimowe wojaże zabiorą nas Dorota Gardias, która zadba o wyśmienitą pogodę i Olivier Janiak, ekspert od wyszukiwania fantastycznych miejsc na mapie Polski.
Rok 2010 będzie dla pracowników łaskawszy, niż jego poprzednik. I choć będziemy mogli skorzystać z kilku jakże uwielbianych przez nas długich weekendów, nie obejdzie się też bez rozczarowań.
Krynica Zdrój zamieniła się w stolicę zimowego szaleństwa . To wielkie święto nie tylko dla samych zawodników biorących udział w zmaganiach, ale również dla fanów snowboardu. Snowboard Festival 2010 trwa!!!!!!