Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Stowarzyszenie Willa Decjusza oraz Centrum Helen Doron zapraszają w niedzielę, 5 czerwca, od 11.00 do 16.00, na plener edukacyjny o charakterze pikniku rodzinnego. Jak co roku plener w ogrodach otaczających Willę Decjusza organizowany jest z okazji Dnia Dziecka.
Skandia Maraton Lang Team znają już chyba wszyscy. 18 czerwca br. zawita on do Gdańska. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, tak więc gorąco zachęcamy.
5 sierpnia 2011 r. o godzinie 20.00 na Hali Ergo Arena, na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi królowa muzyki neo - soul - Erykah Badu. Nie możesz tego przegapić!

Niezwykły Dunajec

Dunajec, to rzeka w południowej Polsce, prawy dopływ Wisły. Powstaje ona z połączenia Czarnego i Białego Dunajca w Nowym Targu.

Zabytki w Wieliczce

Wieliczka kojarzy nam się przede wszystkim z kopalnią soli. Jednak nie jest to jedyny obiekt wart obejrzenia. Zabytków w tej miejscowości jest bowiem znacznie więcej...

Lato w Bieszczadach

Polskie góry przyciągają turystów o każdej porze roku. Latem również. Długie spacery, świeże powietrze oraz piękne krajobrazy - oto wymarzony urlop wielu Polaków.
Ukochane przez tysiące Polaków, dające ukojenie, przynoszące spokój - polskie góry. Wymarzone miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. My zapraszamy tu Państwa latem, gdy dzień jest najdłuższy.
1 -3 czerwca Warsaw Student Festival - URSYNALIA 2011!

Lato w Katowicach

Lato w mieście, wacle nie musi oznaczać nudy. Tym bardziej jeśli chodzi o Katowice. W czerwcu odbędzie się tam Silesian Massacre Festival, natomiast w sierpniu Off Festival. Zapraszamy!
4 czerwca 2011  - Noc Kultury w Lublinie!