Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

We wrześniu zapraszamy Państwa na Dni Światowej Turystyki do Warszawy! Będzie to świetna okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów.
Jeden z najlepszych wokalistów wszechczasów wystąpi 11 czerwca 2011 roku na toruńskiej Motoarenie. Będzie to drugi występ artysty w Polsce. Kto to taki? Rod Stewart oczywiście!
Moc niespodzianek czeka na najmłodszych w niedzielę 5 czerwca w CH Maximus. Pokaz ogromnych baniek mydlanych, zawody sportowe z nagrodami czy malowanie buziek - to tylko niektóre z planowanych atrakcji...
III Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY w Lublinie   14-21 maja 2011

Spa w Jastarni

Jastarnia to najpopularniejsza miejscowość letniskowa Półwyspu Helskiego. Czyste, szerokie i piaszczyste plaże oraz możliwość uprawiania sportów wodnych to atrakcje, które już od dawna przyciągają tam turystów. Na odwiedzających Jastarnię czeka bogata baza noclegowa, na którą składają się hotele, pensjonaty a także prywatne kwatery. Obecnie miasto stara się poszerzyć ofertę o profil uzdrowiskowy. Nic dziwnego, gdyż na Półwyspie Helskim panuje klimat, który działa leczniczo na wiele schorzeń.

Spa w Darłówku

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, w której znajduje się prawie całe zaplecze turystyczne miasta. Darłówko na swoje siedziby wybrało wiele hoteli oraz pensjonatów. Turyści znajdą tam też wiele prywatnych kwater. Nic dziwnego, gdyż jest to niezwykle malownicze miejsce, które sprawia, że bardzo dobrze się tam odpoczywa.
Krynica Morska to miasto, które w sezonie turystycznym tętni życiem. Z pewnością dużym atutem Krynicy jest jej położenie na Mierzei Wiślanej. Dzięki temu, że miasto otoczone jest wodami Morza Bałtyckiego oraz lasami, panuje w nim specyficzny mikroklimat, wpływający korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Bogate źródła wód mineralnych zapewniają doskonałe warunki do tego, by zadbać o swoją urodę. Sprawdźmy jak można spędzić zdrowotne wczasy w Krynicy.
Konkurs Nocowanie.pl - główną nagrodą jest wyjazd weekendowy dla dwóch osób do Krakowa.
Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
Największym atutem Władysławowa jest czysta plaża i niesamowity mikroklimat, który sprawia, że z urlopu wracamy wypoczęci. Na wodach Zatoki Puckiej panują doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. W czasie wakacji, we Władysławowie odbywa się wiele imprez, które przyciągają licznych turystów. Jednak warto tam pojechać, by w skorzystać z zabiegów oferowanych przez Spa we Władysławowie.