Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Kudowa-Zdrój to miejsce, które z pełną odpowiedzialnością można nazwać Mekką dla miłośników pojazdów napędzanych siłą własnych nóg. To tutaj bowiem odbywa się tegoroczny CykloFestiwal - Mistrzostwa Europy Pojazdów na Pedały!
Wszyscy studenci bawią się 15 i 16 maja w Krakowie na tegorocznych Czyżynaliach. Jest to niewątpliwie jedna z większych tego typu imprez w południowej części Polski.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rowerów na wycieczkę szlakiem pogranicza kudowsko-nachodzkiego już 11 lipca.
22 maja oraz 5 czerwca 2015 roku w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem zostanie wystawiona sztuka „ Nieprzyjaciel w Kolibie”.
W niedzielę, 5 lipca, w Pstrążnej w Kudowie-Zdroju odbędą się już po raz dziesiąty prezentacje Zespołów Ludowych „Róża Kłodzka”.
W sobotę, 4 lipca w Parku Zdrojowym w Kudowie-Zdroju odbędzie się plenerowa impreza kulinarna.
Zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem na wyjątkowy spektakl „Kruk” Alfonsa Sastre. Sztuka będzie wystawiana na deskach teatru od 21 do 27 maja.

Wodna Kudowa-Zdrój

Ostatnia sobota czerwca w Kudowie-Zdroju odbędzie się pod znakiem wodnych atrakcji.
26 maja 2015 Zakopane szykuje się na prawdziwe rockowe granie. A wszystko za sprawą koncertu Michael Win Band, który odbędzie się w klubie muzycznym Grota w ramach TORNADO EUROPA 2015 TOUR.
Huczna impreza, wróżby, tradycje Słowian... A to wszystko już 20 czerwca w Kudowie-Zdroju. Na jedyną taką noc w roku zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia.