Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Plaża w Jastarni bez wątpienia należy do najpiękniejszych nad Bałtykiem. Miejsce to zachwyca niezapomnianymi widokami i złotym piaskiem, który mieni się w promieniach słońca. Zobaczcie sami!
Od 1 do 22 maja w Galerii Dom golonki w Lanckoronie będzie można oglądać wystawę „Światłocień miasta”, na którą składać się będą prace Emilii Garbień i Katarzyny Tomali.
W dniach 13-14 czerwca w Kudowie-Zdroju odbędzie się już po raz czwarty Zlot Dziecięcych Autek - Moskwiczy. Wszystkich fanów motoryzacji napędzanej siłą własnych nóg serdecznie zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie.
12-16 sierpnia 2015 roku w Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy” odbędą się 49. Sabałowe Bajania czyli Festiwal folkloru Polskiego.
Nie tylko rybka, ale czasem także i człowiek lubi pływać. Wiedzą o tym doskonale uczestnicy czerwcowych Zawodów Pływackich w Kudowie-Zdroju.
Wiedzę zawsze najlepiej przyswajać w praktyce. Wiedzą o tym organizatorzy imprezy "Skansen Dzieciom", która odbędzie się już 6 czerwca w Kudowie-Zdroju.
W ostatni weekend czerwca (27-28 czerwca) zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej. Odbędzie się tam 31. Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych.
O tym, że "w zdrowym ciele, zdrowy duch" z pewnością wiedzą władze miasta Kudowa-Zdrój. Tym razem właśnie pod hasłem sportu upłynie dzieciom ich coroczne święto.
Moda na bycie fit zawitała do Polski na dobre i cieszy się stale rosnącą popularnością. Tak samo było w przypadku corocznego biegu ulicznego, który startuje w Kudowie-Zdroju i przez czeski Hronov wraca do punktu wyjścia.
5-6 września 2015 przy Hotelu Piwniczna SPA & Conference odbędzie się smakowity Festiwal Potraw Regionalnych z Jagnięciny „Czarna Owca” w Piwnicznej-Zdroju.