Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Okres bożonarodzeniowy na Słowacji jest pełen różnorodnych uroczystości. Są targi i jarmarki, są świąteczne imprezy... Przez cały grudzień gości tam atmosfera rodzinna i przyjazna, atmosfera bożonarodzeniowa.
Sylwestrowy wieczór w stolicy Czech można spędzić w operze lub w słynnym czarnym teatrze, gdzie za pomocą światła fluorescencyjnego i muzyki aktorzy wyczarowują niesamowite efekty...
Białe szaleństwo podczas zimowych ferii w Austrii . Masz na to ochotę? Weź udział w konkursie przezaczonym dla miłośników nart i gór...
Sylwestrowe oferty kurczą się z dnia na dzień. Są jednak miejsca, gdzie nadal można zarezerwować stolik czy kwaterę, nawet w Kazimierzu Dolnym.
Trwają prace przygotowawcze nad III edycją FotoArtFestival , który odbędzie się w dniach 9 - 25 października 2009 roku . Zapraszamy!
Koncert prezentujący najnowszy projekt muzyczny Tomasza Stańki we współpracy z Andrzejem Smolikiem zainauguruje 31 stycznia o godz. 19.00 w Sali Koncertowej PFK obchody jubileuszu Opery Leśnej.
Na Węgrzech Boże Narodzenie jest świętem, które jednoczy ludzi wszystkich wyznań. Podobnie jak w Polsce, również na Węgrzech panuje gorączka przedświąteczna...
Zapraszamy na Feryjne Obozy Narciarskie w Bieszczadach ! Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd w atrakcyjnej cenie. Przygotowano trzy terminy dla młodzieży w dwóch grupach wiekowych...
W tym roku Kazimierski Portal Internetowy startujący w kategorii "Wiadomości i Informacje" zajął drugie miejsce w konkursie internautów. Nocowanie.pl zwyciężyło w kategorii „ Podróże i Turystyka”! A oba nasze portale zostały wyróżnione przez Akademię Internetu!
Narciarstwo jest bez wątpienia najbardziej popularną formą rekreacji w Słowenii , według szacunkowych danych na stokach górskich pojawia się co roku blisko 300 000 słoweńskich entuzjastów białego szaleństwa. Tegoroczny sezon już rozpoczęty!