Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Koncertowo zapowiadają się pierwsze dwa tygodnie ferii zimowych. Karpacz zaprasza na największe rozrywkowe wydarzenie zimowego sezonu. W ramach trwającej ponad dwa tygodnie akcji Akcja "Na śniegu" to mnóstwo koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Nie zabraknie również gier, turniejów i konkursów. Miejsce spotkać stadion miejski w Karpaczu.

Żywiec na śniegu

W Zakopanem już po raz kolejny odbędzie się impreza "Żywiec na śniegu" . Od 26 stycznia do 11 lutego na Równi Krupowej w namiocie odbywać się będą koncerty.
V Międzynarodowy Rajd Narciarsko - pieszy "Ku Źródłom Wisły" rozpoczyna się 01 marca 2008 o godzinie 08:00 organizatorem jest PTTK o/Wisła.

ŻYWIEC NA ŚNIEGU

ŻYWIEC NA ŚNIEGU impreza, której sponsorem jest Browar Żywiec, potrwa od 08 lutego 2008 do 24 lutego 2008. Odbędzie się wiele koncertów, występów, konkursów i wiele innych atrakcji. Miejsce spotkań: Plac przy amfiteatrze.
Mistrzostwa Świata Juniorów impreza odbędzie się 03 lutego 2008 i potrwa do 10 lutego 2008. Miejsce: Istebna, Szczyrk, Wisła.
Ferie zimowe w Wiśle dla dzieci i młodzieży potrwają od 14 stycznia 2008 do 24 lutego 2008.
"ŚLĄSK - BESKIDY 2008". Po raz piąty odbędzie się sportowa impreza dla Polonii z całego Świata. Igrzyska odbędą się w dniach 29.02.2008- 05.03.2008r. na trasach i obiektach sportowych w miastach: Szczyrk, Wisła, Cieszyn, Czeski Cieszyn, Ustroń, Jastrzębie Zdrój i Bielsko - Biała.
"Żywiec na Śniegu" impreza sponsorowana przez Browar Żywiec odbędzie się 26 stycznia i potrwa do 11 lutego 2008 roku. Koncerty odbywać się będą w namiocie przy dworcu PKS w Szczyrku.
Wyjątkowy koncert, jakim będzie występ dwóch wielkich osobowości muzycznych: Mika Pattona i Christiana Fennesza odbędzie się w Warszawie, 29 lutego 2008.

Koncert Jane Birkin

Już za kilkanaście dni odbędzie się koncert Jane Birkin. W repertuarze artystki znajdują się utwory skomponowane m.in. przez: NEILA YOUNGA, TOMA WAITSA, PAOLO CONTE, CAETANO VELOSO. Zróżnicowany repertuar, piosenki nastrojowe i o mocniejszej sile wyrazu. Silną stroną artystki jest niebanalna interpretacja wykonywanych utworów, wynikająca z jej dużego doświadczenia aktorskiego. Ikona piosenki francuskiej, wystąpi na jedynym koncercie w Teatrze Roma 4 lutego o godz. 20:00.