Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Koncert Dr.Albana

Warszawa, Klub Endorfina, 31.01.08, godz. 20.15. Dr. Alban, z pochodzenia Nigeryjczyk, obecnie mieszkający w Szwecji. Dr. Alban wniósł do europejskiej muzyki początku lat 90-tych. afrykańskie beaty, dancefloorową energię i pozytywne przesłanie. KUP BILET ON-LINE

UEFA EURO 2008

W czerwcu 2008 Austria powita najlepszych piłkarzy i najwierniejszych fanów Europy z okazji piłkarskich mistrzostw Europy UEFA EURO 2008™!
Niesamowitą atrakcję przygotowało miejskie lodowisko w Gdańsku. Na gdyńskim lodowisku można się nauczyć jeździć za darmo i to pod kierunkiem łyżwiarskiej sławy - Teresy Weyny, która w parze tanecznej z Piotrem Bojańczykiem zdobywała nie tylko trofea w mistrzostwach Polski, ale i m.in. na Olimpiadzie w Innsbrucku w Austrii w 1976 roku.

Ferie w Sopocie

Ferie zimowe w Sopocie zapowiadają się sportowo ale i nie tylko. Propozycji na aktywne spędzenie czasu wolnego od szkoły nie zabraknie.
Miejski Dom Kultury otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 21.00, w soboty od godz. 16.00. Dla dzieci spędzających ferie zimowe w miescie przygotował wiele atrakcji.
MOSiR w Gdańsku zaprasza do wzięcia udziału w imprezach sportowych przygotowanych specjalnie dla młodzieży spędzającej ferie zimowe w miejscu zamieszkania.
Koncert AVRIL LAVIGNE w Pradze, 6 czerwca 2008 roku. Bilety są już w sprzedaży.
Kylie Minogue wystąpi w Pradze 12 maja 2008.

The Cure

The Cure wystąpi w Pradze, 21 lutego 2001roku. Zespół będzie promować swoją nową płytę studyjną.
Akcja "Zima w mieście 2008" Towarzystwo Kuźnia zaprasza na ferie zimowe. W programie miedzy innymi koła muzyczne, dziennikarskie, turystyczno - krajoznawcze, taneczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne, zabawy i konkursy plastyczne, muzyczne i dziennikarskie, dyskoteki, wykonywanie strojów karnawałowych, wyjście na lodowisko, wyjazd do stadniny koni i nad Zalew.