Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Atrakcje w Gdańsku

Gdańsk to jedno z najpopularniejszych miast nadmorskich o wieloletniej tradycji. Miasto tętni życiem o każdej porze roku i zrzesza niezliczone ilości zachwyconych turystów. Atrakcje w Gdańsku oraz komfortowa baza noclegowa sprawia, że pobyt w tym urokliwym miejscu polskiego Wybrzeża na długo pozostanie w pamięci.
Na odwiedzenie czeskiej stolicy, każda pora roku jest dobra. Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcemy wypocząć. Najwięcej turystów przyjeżdża tu latem, jeśli więc cenimy sobie spokój, do Pragi warto wybrać się wiosną lub jesienią.
Puchar Europy w klasie Laser to cykl regat, które odbywają się w różnych miejscach Europy w całym sezonie startowym 2011. Od 25 do 28 sierpnia Puck stanie się areną tych zmagań.
Podczas trwania III edycji Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie nie zabraknie wrażeń. Całe trzy dni trwania przedsięwzięcia będą czasem grania dobrej muzyki, ekspozycji interesujących wystaw, realizacji ciekawych warsztatów a także spotkań z wybitnymi artystami.

Warszawa latem

Stolica Polski ma swój niepowtarzalny urok i jeśli ktoś nigdy nie był w Warszawie powinien odwiedzić to miasto. Warszawa latem jest szczególnie atrakcyjna ponieważ wbrew pozorom to bardzo zielone miasto, które oferuje niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu. Różnorodność oraz bogactwo ofert rozrywkowych, kulturalnych oraz noclegowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
W wakacyjny długi weekend zapraszamy na Roztocze. Na turystów czekają nowe atrakcje turystyczne i ciekawe imprezy kulturalne. Zapraszamy!
Już po raz szósty w Gdańsku Oliwie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Mozartowski MOZARTIANA. W dniach 17-20 sierpnia w historycznej dzielnicy Grodu nad Motławą królować będzie  muzyka wiedeńskiego klasyka – Wolfganga Amadeusza Mozarta. Wstęp na wszystkie koncerty, oprócz koncertu finałowego jest bezpłatny.
W krótkim czasie stał się wizytówką wysokiej kultury na wybrzeżu. Jego idea polega na przyciąganiu wybitnych polskich i światowych artystów do miejsca wyjątkowego dla historii naszego kraju i kontynentu. Festiwal Solidarity of Arts 2011, bo o nim mowa, już po raz trzeci będzie cieszył mieszkańców Gdańska i wypoczywających w nim turystów. Festiwal potrwa od 12 sierpnia do 2 września.

Weekend w Szczyrku

Szczyrk to urokliwe miasteczko turystyczne położone u podnóży Klimczoka. To prawdziwy kurort i doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu. W Szczyrku często odbywają się liczne imprezy kulturalne bardzo popularne wśród turystów. Najbliższy weekend nie będzie należał do wyjątków a atrakcji nie zabraknie.