Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Dwa dni sierpnia w Iławie wypełnią dźwięki prawdziwych rockowych i heavy metalowych brzmień. Niepowtarzalny klimat festiwalu zrzesza na koncertach ogromne ilości fanów z najdalszych zakątków Polski. Iławska Fama Rock Festiwal to jedna z największych imprez rockowych na całej Warmii i Mazurach.

Atrakcje w Krakowie

Kraków to jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast w Polsce. Niezależnie od pory roku miasto odwiedzają liczni turyści i sympatycy zabytkowych budowli oraz ciekawych turystycznie miejsc. Atrakcje w Krakowie sprawią, że pobyt w tym malowniczym mieście na długo pozostanie w pamięci.
Cieszanów Rock Festiwal jest jedynym festiwalem muzyki rockowej o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym w Polsce południowo-wschodniej. W latach 2008 -2009 w Cieszanowie odbyły się dwie edycje Breakout Festiwal. Dały one początek tradycji festiwalowej w Cieszanowie.

Czechy z lotu ptaka

Wystarczy pokonać kilkaset stopni i lęk wysokości, by poszerzyć horyzonty. Panoramę Czech można podziwiać z jednej z kilkunastu wież.
W sierpniu będziemy mieli niepowtarzalną okazję podziwiać loty wielu balonów nad ełckim niebem. W Ełku odbędą się Mazurskie Zawody Balonowe a udział w nich będą brać uczestnicy takich państw jak: Polska, Norwegia, Szwajcaria, Litwa, Łotwa, Rosja oraz Emiraty Arabskie.
W sierpniu w Lubomierzu kilka dni upłynie pod znakiem dobrych projekcji filmowych i wystąpień artystycznych, koncertów muzyki filmowej a także licznych konkursów i zabawy do późnych godzin nocnych. Wrażeń nie zabraknie i wszyscy miłośnicy polskich filmów komediowych będą mieli zapewnione wiele niezapomnianych wydarzeń.
Koniec lipca na Mazurach zapowiada się naprawdę gorąco. Już po raz 30 w Mrągowie odbędzie się słynny na całą Polskę Piknik Country. Impreza co roku zrzesza licznych turystów oraz fanów muzyki country. Wydarzenie zapewnia niezapomniane przeżycia i wiele pozytywnych wspomnień, dlatego też nie może Cię tam zabraknąć!
Międzyzdroje to miasto, które posiada wszystkie zalety nadmorskiego kurortu i podczas wakacji staje się prawdziwą letnią stolicą Polski. Miasto może się pochwalić świetnym położeniem pomiędzy plażą a lasami należącymi do Wolińskiego Parku Narodowego, czystą morską wodą i przede wszystkim wspaniałym mikroklimatem, który poprawia zdrowie oraz samopoczucie. Ale nie tylko wspaniała przyroda i klimat stanowią atrakcje w Międzyzdrojach. W tym mieście każdy spędzi wspaniałe wakacje, oddając się wielu rozrywkom.

Soundtropolis 2011

Tego lata runą mury otaczające dotąd SOUNDTROPOLIS. Naturalną koleją rzeczy jest ewolucja. Teraz nic Nas nie powstrzyma. Ta noc będzie miała w sobie coś magicznego i zapewni wiele mocnych doznań. Czyste brzmienie doskonałej muzyki w przepięknej scenerii to już w sierpniu!