Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Połowa sierpnia w Lublinie upłynie pod znakiem skocznej muzyki folkowej oraz spotkań miłośników kultury i tradycji. Jarmark Jagielloński to nie tylko malownicze stragany i prezentacja twórczości. To także kolorowe parady wędrujące między kamienicami Starego Miasta. Atrakcji nie zabraknie!
Tegoroczny koncert otwarcia Festiwalu Dwa Brzegi będzie nie lada wydarzeniem dla wszystkich, którzy zachwycają się muzyką Daniela Melingo. W swoim kraju jest on uważany za jednego z najlepszych śpiewaków i kompozytorów tanga. Teraz jego polscy fani będą mogli przkonać się o jego ganiuszu na własnej skórze.
Już niedługo Kazimierz Dolny zamieni się w prawdziwą stolicę kultury. Za kilka dni rozpocznie się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, przyciągający wszystkich miłośników niebanalnego kina i dobrej muzyki. Pora przekonać się co czeka na nas w tym roku.
Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką „Rozsypaniec” to projekt muzyczny, na który zaprasza Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad „Moje Bieszczady”. Tworzony przez Stowarzyszenie program ma na celu rozwój kulturalno - społeczny nie tylko regionu ale także mieszkańców.
27-31 lipca 2011 to dni, kiedy w Gdyni zapanuje kultura z czterech stron świata. GLOBALTICA World Cultures Festival odbędzie się w tym roku już po raz siódmy.
Zapraszamy do festiwalowego e-sklepu  na www.dwabrzegi.pl. Wielkie otwarcie już dziś. Tylko na "wirtualnych" półkach znajdziecie Państwo dwa rodzaje karnetów obejmujących wejściówki do Dużego Namiotu (pakiet 10 i 15 wejść) i Małego (10 i 5 wejść).
Rozsypaniec to impreza muzyczna, gdzie główną atrakcją będą koncerty muzyki żeglarskiej, folkowej, turystyczej oraz poetyckiej. Całe przedsięwzięcie ma na celu rozwój kulturalno - społeczny Bieszczad. Miłośnicy dobrej muzyki i zabawy spędzą przyjemne wieczory podczas wystąpień uzdolnionych artystów.
IŃSKIE LATO FILMOWE to jedna z najstarszych cyklicznych imprez filmowych w Polsce, propagująca filmy o wysokich wartościach artystycznych. Koncentruje się szczególnie na kinematografii Europy Wschodniej oraz zjawiskach, które dotykają tematyki odrębności kulturowej w kinie światowym.
Pod koniec lipca odbędzie się w Iławie kolejna edycja Festiwalu "Jeziorak Szanty" oraz XIII Ogólnopolskie Regaty Oldbojów „Yellow Cup”. W tym roku miłośnicy żeglarstwa i morskich pieśni będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać dźwięcznych brzmień w Amfiteatrze Miejskim w Iławie.
Agencja Promaidmusic zaprasza wszystkich fanów elektronicznych dźwięków na drugą edycję „Exchange of Sound Festival” która odbędzie się tak jak poprzednio nad jeziorem Bialskim(Białka) w woj.lubelskim.