Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Zwyczaj kolędowania narodził się jeszcze w pogańskich czasach rzymskich, gdy to w pierwszych dniach roku sąsiedzi i krewni odwiedzali się wzajemnie, obdarowywali się prezentami i śpiewali pieśni, chwalące początek miesiąca, domowników i otoczenie.
SYLWESTER Studencki w górach ponad 750 miejsc w pensjonatach w Zakopanem, Bukowinie, Szczawnicy i Ochotnicy.
Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu potrwa do 23 grudnia 2007. Stoiska rozstawione są na ulicy Świdnickiej.
Al Capone zaprasza na bal sylwestrowy w kinoteatrze Rialto. W roli Ala Capone: Mirosław Neinert, aktor i dyrektor Teatru Korez, który będzie pełnił tego wieczoru rolę mistrza ceremonii, wodzireja, komentatora obrazów filmowych i cappo di tutti.
Sylwestrowa gala operetkowo-musicalowa, koncert jubileuszowy z okazji 30-lecia orkiestry w Filharmonii "Sinfonia Baltica", ul. Jana Pawła II 3, Słupsk, 31 grudnia, godz. 20:00.

Uwaga kierowcy!

Od 1 stycznia 2008 r. w Austrii wchodzi w życie przepis o obowiązku posiadania opon zimowych przez samochody osobowe w terminie od 1 listopada do 15 kwietnia. Za brak grozi mandat w wysokości od 35 do 5000,- euro.
Czar historycznej starówki i jarmarki bożonarodzeniowe wprowadzją świąteczny nastrój. Największy jarmark bożonarodzeniowy odbywa się bezpośrednio na barokowym Hauptplatz.
Filharmonia Szczecińska, im. Mieczysława Karłowicza, pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie zaprasza 31 grudnia o godz. 20:00 na noc sylwestrową.
PROGRAMM WELTCUP IM SKISPRINGEN PROGRAM PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH SKI JUMPING WORLD CUP PROGRAMME ZAKOPANE 25th-26th JANUARY 2008
Sylwestrowa prywatka z Radiem Katowice, Teatr Rozrywki, ul. Konopnickiej 1 w Chorzowie. Początek 31 grudnia, godzina 21:30.