Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Miłośnicy sportów zimowych oraz ci, którzy podziwiają scenerię zaśnieżonych gór będą zafascynowani zimowym pobytem na Słowacji.
Już 20 listopada w warszawskim Hard Rock Cafe zagra dziewczęcy zespół ROBOTS IN DISGUISE .

Festiwal Pryzmat

Tegoroczna edycja Festiwalu Pryzmat odbędzie się w dniach 9 - 11 listopada w kinie Luna w Warszawie. Podczas trzech dni Festiwalu w dwóch salach kinowych, zaprezentowanych zostanie ponad 50 filmów w 15 blokach tematycznych.
I – szy Festiwal Filmów Rosyjskich powstał przy pełnym zaangażowaniu strony rosyjskiej odbędzie się 9 - 18 listopada w warszawskim kinie Kinoteka.
 XI edycja Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się w dniach 7 - 11 listopada 2007 i stanowi kolejną odsłonę dokonań artystów tworzących nowy nurt myśli teatralnej - TEATR TAŃCA.
W Jaworkach, kilka kilometrów od centrum Szczawnicy, znajduje się przystań dla artystów "Muzyczna Owczarnia" . Odbywają się tam koncerty rockowe, bluesowe, jazzowe, country i in., znanych i popularnych wykonawców polskich i zagranicznych. Oryginalne wnętrza i niepowtarzalny klimat gromadzą w każdy weekend koneserów dobrej muzyki.
„SKALICKÝ TRDELNÍK” – pierwszy słowacki regionalny produkt spożywczy, który został zarejestrowany przez Unię Europejską.
Jazzowy listopad w Jeleniej Górze to niepowtarzalna okazja, aby „na żywo” podziwiać plejadę gwiazd polskiego i międzynarodowego jazzu. Powodem wyjątkowej koncentracji jazzowych brzmień jest VI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej „Krokus Jazz Festiwal’2007”.
Wrocław, 17.11.2007, Hala Ludowa, Wytwórnia Filmów Fabularnych. Największy halowy festiwal reggae w Europie!
Euro 2008 Serbia-Polska, El. ME, 21 listopada, Belgrad, Stadion Marakana FK Crvena Zvezda.