Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Muzyka francuska od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Wiosną tego roku prawdziwa gratka dla wielbicieli Paryża, chrupiących bagietek i dobrego wina – wielka gwiazda francuskiej sceny – Patricia Kaas na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Warszawie!

W sezonie...

Dzień Tulipanów, Festiwal Postu czy Krowi Bal to tylko niewielka część imprez, jakie odbywają się w sezonie letnim w Słwenii. Oto cała lista:
Fundacja New7Wonders uruchomiła głosowanie na nowe Siedem Cudów Natury. Wśród zgłoszonych do konkursu 261 urokliwych miejsc z rozmaitych zakątków świata znalazł się tatrzański klejnot – Štrbské pleso.

Wielkanoc 2009

Wielkanoc tuż tuż . Jeśli chcemy je spędzić poza domem, czas najwyższy wybrać miejsce i zarezerwować kwaterę! Oto nasze propozycje…
Sybin przyciąga turystów zarówno poszczególnymi zabytkami, jak i całym kompleksem architektonicznym pięknej i dobrze zachowanej starówki...
Niewątpliwą atrakcją tego zabytkowego, porównywanego przez niektórych z Malborkiem średniowiecznego miasteczka , są ruiny zamku krzyżackiego - najwspanialszej swego czasu rezydencji wielkiego mistrza Zakonu Inflanckiego... Mowa oczywiście o Cesis.

Auksztota

Ziemia Auksztocka (obecna północno-wschodnia i wschodnia część Litwy) to załążek państwa litewskiego. Około XI w. na tych ziemiach powstało Księstwo Litewskie , które w skutek pomyślnej polityki dyplomatycznej w XIV w. stało się najpotężniejszym państwem w Europie.

T.LOVE w Irlandii

Już w kwietniu w Irlandii zagości T.LOVE ! Wystąpią oni w dwóch miastach - Limerick i Cork . Zapraszamy!
W Polsce co trzy dni ginie bez wieści dziecko, które nie skończyło siedmiu lat, codziennie ginie dwoje dzieci w wieku 7-13 lat. Możesz pomóc: przekaż 1 procent podatku na poszukiwanie zaginionych dzieci. Pobierz bezpłatny program do szybkiego rozliczenia PIT.
Tylko przez dwa miesiące w roku wiosną, w słynnym ogrodzie Keukenhof, trwa jedyna w swoim rodzaju prezentacja tulipanów, żonkili, hiacyntów, narcyzów...