Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Co roku, 25 lipca odbywa się w Santiago de Compostela fiesta ku czci patrona Hiszpanii i Portugalii - czyli św. Jakuba (hiszp. Sant Jago). Jeżeli dziń patrona wypadnie w niedzielę, następuje tzw. Rok Święty...
Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club , jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić pierwszego w Polsce występu na żywo grupy Pasion de Buena Vista, kubańskich artystów, którzy zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach,
Wiosna mocuje się z zmią, która nie daje za wygraną. Jednego dnia dogrzewa słabe jeszcze "wiosenne" slońce, a drugiego - drzewa uginają się pod ciężarem wilgotnego śniegu. Nie narzekam. Jest pięknie. Nie wierzycie? Zapraszam na fotoreportaż Mateusza Stachyry.

Stary Bar

Stary Bar jest prawdziwą atrakcją turystyczną. Zwiedząjac to miejsce czujecie sie tak, jakbyście wsiedli do wehikulu czasu i przenieśli się do miasta z X wieku !

Stara Baska

Stara Baška położona na południowym krańcu wyspy Krk, jest popularną miejscowością wypoczynkową. Malowniczo położona u stóp wysokiego pasma, inozc z powodzeniem konkuruje z Krkiem, stanowi też doskonała bazę wypadowa do pieszych wędrówek po okolicy.
Już wiosną na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Kenny G – który należy do grona najbardziej znanych instrumentalistów świata. Muzyk, który w ciągu swojej niewiarygodnej dwudziestoletniej kariery sprzedał ponad 75 mln albumów, zebrał imponującą kolekcję platynowych płyt, a jego wszystkie krążki biją rekordy sprzedaży.
Wszystkim Kobietom życzenia pełne miłości, ciepła i uśmiechu składa Redakcja portalu Nocowanie.pl
Jedną z największych atrakcji turystycznych Belgi jest miasto leżące na północy kraju Brugia . Jest to jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w zachodniej Europie...
Kasia Nosowska to najbardziej charyzmatyczna polska artystka, która od 15 lat nie przestaje nas zaskakiwać. Agnieszka Osiecka po dziś dzień uważana jest za najlepszą kobiecą autorkę tekstów w historii polskiej sceny muzycznej. Efektem połączenia twórczości ich obu jest projekt „Osiecka” sygnowany nazwiskiem Nosowskiej .
W tym roku Linz jest Europejską Stolicą Kultury i świętuje tę okazję licznymi nowymi budowlami i spektakularnymi rekonstrukcjami. Linz, miasto nad Dunajem, rozwinęło się w ostatnich latach przeobrażając w tętniący życiem ośrodek między wschodem i zachodem.