Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Liverpool , w którym mieszka około 500.000 mieszkańców, położony jest w zachodniej Anglii. Jest stolicą hrabstwa Meryseyside . Stanowi tuż za Londynem najważniejszy ośrodek portowy Anglii.
"Galeria Muz" w Toruniu organizuje wystawę twórców z Kazimierza Dolnego. 6 marca na Starym Mieście odbędzie się wernisaż wystawy "Michalakowie - trzy pokolenia".

Gellert-hegy

Zwiedzanie Budapesztu najlepiej rozpocząć od Góry Gellerta , która należy do najlepszych punktów orientacyjnych miasta.

Peczersk

Historyczna część Kijowa – Peczersk – położona jest na wysokiej skarpie dnieprowej na południe od Górnego Miasta.
Przyjeżdżając do Salzburga zrozumieciePaństwo, dlaczego właśnie tu urodził się Mozart...

Archipelag Brijuni

Połowę archipelagu zajmuje park safari , drugą - zachwycające krajobrazy. Warto zaznaczyć, że historia wysp sięga czasów Rzymskich i Bizantyjskich...

Dolina Bohinj

Bohinj to nie nazwa miasta, lecz uroczej doliny osiedli oraz jeziora. W przejrzystych wodach Bohinju odbijają się szczyty gór...
Już słychać melodię wiolonczeli. Po biało-czarnych klawiszach poruszają się zręczne palce. Wysokie tony rogów i przepiękny dźwięk skrzypiec oznajmiają, że jesień już nadeszła, a jeśli lubicie muzykę klasyczną, nie zapomnijcie o Trenczyńskiej Wiośnie Muzycznej .
Wystawiany na najbardziej prestiżowych scenach teatralnych świata, obsypywany najlepszymi recenzjami, uwielbiany przez publiczność Broadway Musical - THRILLER Live nareszcie w Polsce!   

Kobieta Pierwotna

"Kobieta Pierwotna", to sztuka pokazująca świat widziany oczami dojrzałej kobiety, która wie czego chce i szuka feceta, który da jej szczęście. Monodram , którego głosem jest wybitna aktorka, Hanna Śleszyńska , w humorystyczny i lekki sposób traktuje poważne problemy.