Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Białystok Aktualności

Cezary Jurkiewicz zaprasza na premierowy program - "Nadwiślański świt".
Zaklinacz Kobiet to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie. Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku.
Aplauz Show "Instrukcja Obsługi Faceta" to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET. Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN.
Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Wina ojca idzie w syna, Jaki ojciec, taki syn... Wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera „Między płotem a kowadłem”.
Zapraszamy serdecznie do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki na spektakl zatytułowany "Tydzień, nie dłużej".
Zapraszamy do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki na spektakl zatytułowany " Tydzień, nie dłużej".
Już 24 maja ponownie zawita na Podlasie najsłynniejsza grupa tenorów — Tre Voci , z niesamowitym koncertem przygotowanym specjalnie w związku z Dniem Matki dla białostockich fanów !!!
Zapraszamy na kolejne Mocne uderzenie stand-upu w nowym roku! Już w lutym wystąpią dla nas: Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.
Zapraszamy na kolejne Mocne uderzenie stand-upu w nowym roku! Już w lutym wystąpią dla nas: Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.
Serdecznie zapraszamy do Auli Dużej WSFiZ w Białymstoku, gdzie ze swoim najnowszym programem wystąpi Kabaret Młodych Panów.