Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Białystok Aktualności

W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do Białegostoku, gdzie już 12 września odbędzie się występ baletowy w ramach tournée Polskiego Baletu Narodowego. Na deskach miejscowej Opery i Filharmonii Podlaskiej można będzie oglądać "Don Kichota"!
Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników pięknych brzmień już 9 września do Białegostoku, gdzie w miejscowym Pubie Sześcian odbędzie się koncert znakomitego gitarzysty, Roba Tognoniego.
W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na koncert mistrza gitary - pARTyzanta. Impreza odbędzie się już 17 września w białostockim Pubie Sześcian. Nie może Was tam zabraknąć.
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa w dniach 4-5 września do białostockiej TCK Węglowej, gdzie odbędzie się alternatywny Up To Date Festival.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa już w niedzielę, 6 września do Białegostoku, gdzie odbędzie się kolejna już odsłona akcji "Lato z zabytkami. Odkryj Białystok".
W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa już w niedzielę, 13 września do białostockich Dziesięcin, gdzie odbędzie się Biesiada Miodowo-Chlebowa.
Za nami VIII Podlaskie Targi Turystyczne... Impreza pozwoliła zwiedzającym zapoznać się ofertą turystyczną z kraju i zagranicy. Z kolei dla wystawców była to okazja do nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.
Zbliża się ósma edycja Podlaskich Targów Turystycznych! W tym roku tradycyjna formuła imprezy została rozszerzona o nowoczesną formę prezentacji w Internecie!
Juś niebawem rozpocznie się 4 edycja Festiwalu Kultur Podlasia „Inny Wymiar- Sąsiedzi”. Impreza potrwa do 10 września i przebiegać będzie pod hasłem „Współistniejemy obok siebie”.  Wydarzenia festiwalowe zagoszczą na Rynku Kościuszki, w kinie Forum, pałacu Beckera, Galerii Sleńdzińskich, przed Teatrem Dramatycznym, na Plantach i w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.
Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Białegostoku będą mogli powitać Nowy Rok na zabawie plenerowej.